Liga francuska - 3. kolejka Ligue 2: Toulouse FC - FC Sochaux 0-0

W pojedynku 3. kolejki francuskiej Ligue 2, który rozegrany został 14 września, zespół Toulouse FC zremisował z Sochaux 0-0. Mecz na Stadium de Toulouse obejrzało 5 000 widzów.

3. kolejka Francja - Ligue 2
2020-09-14 20:45 | Stadion: Stadium de Toulouse | Widzów: 5000 | Arbiter: J. Hamel
Toulouse FC
FC Sochaux
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między zespołami jest bardzo bogata. Na 30 spotkań jedenastka Toulouse FC (”TFC”) wygrała 15 razy i zanotowała 11 porażek oraz cztery remisy.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. Między dziewiątą a 38. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Sochaux i jedną drużynie przeciwnej.

Drugą połowę jedenastka Sochaux rozpoczęła w zmienionym składzie, za Fabiena Ouregę wszedł Steve Ambri. Po godzinie gry kartką został ukarany Pape Paye, zawodnik gości.

W 63. minucie Amine Adli został zmieniony przez Brechta Dejaegere'a. W tej samej minucie trener ”TFC” postanowił wzmocnić linię napadu i w 63. minucie zastąpił zmęczonego Efthymiosa Koulourisa. Na boisko wszedł Rhys Healey, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. W 65. minucie kartkę obejrzał Kelvin Amian z drużyny gospodarzy.

Trener Sochaux postanowił zagrać agresywniej. W 67. minucie zmienił pomocnika Bryana Soumarégo i na pole gry wprowadził napastnika Bryana Lasme'a. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością. Od 79. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Sochaux i jedną drużynie przeciwnej.

Maxence André Prévôt
65′ Kelvin Amian Adou
Romain Sans
9′ 63′ Amine Adli
Gaëtan Weissbeck88′
63′ Efthymios Koulouris
Chris Vianney Bedia38′ 77′
80′ Vakoun Issouf Bayo
Sofiane Daham77′
63′ Brecht Dejaegere
Rassoul N'Diaye88′ 90′
Kalidou Sidibé
Steve Ambri46′ 79′
80′ Janis Antiste
Walid Jarmouni77′
63′ 90′ Rhys Healey
Bryan Lasme67′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter w pierwszej połowie przyznał dwie żółte kartki piłkarzom Sochaux, natomiast w drugiej trzy. Zawodnicy gospodarzy dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej jedną więcej.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Sochaux w drugiej połowie wymienił pięciu graczy.