Liga francuska - 15. kolejka Ligue 2: ES Troyes - FC Chambly-Thelle 0-4 (0-2)

W meczu 15. kolejki francuskiej Ligue 2, który rozegrany został 22 listopada, zespół ES Troyes przegrał wysoko z FC Chambly-Thelle 0-4 (0-2). Mecz na Stade de l'Aube obejrzało 5 198 widzów.

15. kolejka Francja - Ligue 2
2019-11-22 20:00 | Stadion: Stade de l'Aube | Widzów: 5198 | Arbiter: G. Angoula
A. Soubervie 86'

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka ES Troyes wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Niedługo po rozpoczęciu meczu Florian David wywołał eksplozję radości wśród kibiców FC Chambly-Thelle , zdobywając bramkę w 15. minucie pojedynku. Sytuację bramkową stworzył Aniss El Hriti.

Zespół ES Troyes ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka gości, strzelając kolejnego gola. W drugiej minucie doliczonego czasu gry na listę strzelców wpisał się Joachim Eickmayer. Asystę przy bramce zaliczył Jonathan Beaulieu.

W 50. minucie Pape Souare został zastąpiony przez Ihsana Sackę. Chwilę później trener ES Troyes postanowił skorzystać ze swojego jokera. W 51. minucie na plac gry wszedł Chris Bedia, a murawę opuścił Dylan Chambost.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom ES Troyes: Lennemu Pintorowi w 66. i Jimmy'emu Giraudonowi w 67. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy FC Chambly-Thelle w 70. minucie spotkania, gdy Aniss El Hriti strzelił trzeciego gola.

W ostatnich minutach spotkania na murawie stadionu emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. Na cztery minuty przed zakończeniem spotkania celnym strzałem popisał się Anthony Soubervie.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-4.

Simon Pontdemé
67′ Jimmy Giraudon
Guillaume Dequaire
Boubakar Kouyaté
Maxence Derrien85′
Yoann Salmier
Aniss El Hriti  70′
50′ Pape N'Diaye Souare
Oumar Gonzalez
Maxime Barthelmé
Thibault Jaques
51′ Dylan Chambost
Anthony Soubervie  86′
75′ Rayan Ny Aina Arnaldo Raveloson
Jonathan Beaulieu81′
Florian Tardieu
Joachim Eickmayer  45′
Yoann Touzghar
Florian David  15′ 75′
66′ Lenny Jean-Pierre Pintor
Diaranké Fofana
75′ Rui Miguel Guerra Pires
Sébastien Flochon81′
51′ Chris Vianney Bedia
Marvin Martin85′
Pape Meïssa Ba
Romain Padovani
50′ Ihsan Sacko
John Popelard75′

Przewaga jedenastki ES Troyes w posiadaniu piłki była ogromna (66 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze przegrali mecz.

Sędzia nie ukarał zawodników FC Chambly-Thelle żadną kartką, natomiast piłkarzom gospodarzy przyznał dwie żółte.

Oba zespoły wykorzystały wszystkie zmiany w drugiej połowie.