Liga francuska - 11. kolejka Ligue 2: RC Lens - Jeunesse Auxerroise 0-0

21 października na Stade Bollaert-Delelis odbył się pojedynek 11. kolejki francuskiej Ligue 2 pomiędzy drużynami RC Lens i Jeunesse Auxerroise. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 28 592 widzów.

11. kolejka Francja - Ligue 2
2019-10-21 20:45 | Stadion: Stade Bollaert-Delelis | Widzów: 28592 | Arbiter: G. Angoula
Racing Club de Lens
Association Jeunesse Auxerroise
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 46 razy. Jedenastka RC Lens wygrała aż 22 razy, zremisowała 11, a przegrała tylko 13.

Od początku meczu obie drużyny postawiły na obronę, co spowodowało senną atmosferę na boisku na początku meczu. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 50. a 56. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gości i jedną drużynie przeciwnej. W 58. minucie Florian Sotoca został zmieniony przez Simona Banzę.

François Bellugou
56′ Yannick Cahuzac
Birama Touré
Guillaume Gillet
Mickaël Le Bihan77′
58′ Florian Sotoca
Mohamed Lamine Yattara54′ 62′
74′ Gaëtan Robail
Rémy Dugimont
Didier Desprez
Sonny Patrick Laiton
Cheick Omar Traoré
Samuel Souprayen
74′ Charles Boli
Eddy Sylvestre Negadi
58′ Simon Bokoté Banza
Yanis Merdji77′

Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny. Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom RC Lens, natomiast zawodnikom gości przyznał dwie.

Jedenastka RC Lens w drugiej połowie wymieniła dwóch zawodników. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.