Jeanne d'Arc Drancy - US Sénart-Moissy 2-0 (0-0). Puchar Francji

7 lutego na Stade Paul Andre odbyło się starcie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami Jeannego d'Arc Drancy a US Sénart-Moissy. Spotkanie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Jeannego d'Arc Drancy 2-0, który wywalczyło awans.

L. Go 65',83'

Od pierwszych minut drużyna US Sénart-Moissy zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Jeannego d'Arc Drancy była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie dostał P. Jeanty z drużyny US Sénart-Moissy. Była to 42. minuta pojedynku.

W 50. minucie za czerwoną kartkę zszedł z boiska Yassine Barbouchi osłabiając tym samym zespół Jeannego d'Arc Drancy. W 58. minucie Mehdi Quehan został zastąpiony przez Loana Go.

W 63. minucie arbiter pokazał żółtą kartkę Jeremiemu Courtetowi, piłkarzowi Jeannego d'Arc Drancy.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Jeannego d'Arc Drancy w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 65. minucie bramkę zdobył Loan Go.

W 83. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Loan Go z Jeannego d'Arc Drancy. W 89. minucie boisko opuścili piłkarze Jeannego d'Arc Drancy: Youssouf Traore, Adama Traoré, a na ich miejsce weszli Abdoulwadoud Kebe, Victor Mendy.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2-0.

Sędzia przyznał jedną żółtą kartkę i jedną czerwoną zawodnikom Jeannego d'Arc Drancy, a piłkarzom US Sénart-Moissy pokazał jedną żółtą.