Aubagne FC - Toulouse FC 0-2 (0-1). Puchar Francji

5 marca na Stade Francis Turcan w Martigues odbyło się spotkanie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami Aubagnego FC a Toulouse FC. Starcie zakończyło się w regulaminowym czasie zwycięstwem Toulouse FC 2-0, który wywalczył awans.

N. N'Goumou 53'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Toulouse FC (”TFC”) w dziewiątej minucie spotkania, gdy Kouadio Koné strzelił pierwszego gola.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki ”TFC”.

Zespół Aubagnego FC ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Toulouse FC, zdobywając kolejną bramkę. W 53. minucie wynik na 0-2 podwyższył Nathan N'Goumou.

W 64. minucie Jean-Michel Orsattoni został zastąpiony przez Housseine'a Zakouaniego. Między 67. a 84. minutą, boisko opuścili piłkarze Toulouse FC: Kouadio Koné, Kévin Keben, Janis Antiste, Rhys Healey, na ich miejsce weszli: Steve Mvoue, Sacha Semaoun, Stéphane Zobo, Efthymios Koulouris. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Floriana Galleya, Faraha Gomisa, Bertranda Fourriera zajęli: Jonathan Petrozzi, Ambrose Gnahore, Atif Khannous. Jedyną kartkę w meczu sędzia pokazał Jonathanowi Petrozziemu z jedenastki Aubagnego FC. Była to 88. minuta pojedynku.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 0-2.

Kévin Keben72′
84′ Bertrand Fourrier
Kouadio Koné  9′ 67′
76′ Florian Galley
Nathan N'Goumou Minpole  53′
84′ Farah Gomis
Tom Rapnouil Zarandona
64′ Jean-Michel Orsattoni
Stijn Spierings
84′ Ambrose Gnahore
Efthymios Koulouris79′
84′ Atif Khannous
Steve Regis Mvoue67′
Cabrel Mendy
Stéphane Thierry Zobo79′
76′ 88′ Jonathan Petrozzi

64′ Housseine Zakouani Saïd

Arbiter nie ukarał zawodników Toulouse FC żadną kartką, natomiast piłkarzom Aubagnego FC przyznał jedną żółtą.

Jedni i drudzy wymienili po czterech zawodników w drugiej połowie.