AS Minguettes Vénissieux - FC Annecy 0-1 (0-0). Puchar Francji

13 lutego na Stade Laurent Gérin odbyło się starcie rozgrywek o Puchar Francji pomiędzy drużynami AS Minguettes Vénissieux a FC Annecy. Pojedynek zakończył się w regulaminowym czasie zwycięstwem FC Annecy 1-0, który wywalczył awans.

A. Mogni 85'

Od pierwszych minut zespół FC Annecy zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny AS Minguettes Vénissieux była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Drugą połowę jedenastka FC Annecy rozpoczęła w zmienionym składzie, za Bissenty'ego Mendego, Romaina Spano weszli Yanis Bensaber, Jérémy Mizrahi. W 65. minucie Ahmed Kashi został zastąpiony przez Jordana Adéotiego.

Między 71. a 77. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom FC Annecy i jedną drużynie przeciwnej. W 79. minucie Alexandre Fillon został zmieniony przez Ahmeda Mogniego, co miało wzmocnić drużynę FC Annecy. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Dieuvy'ego Nsonde'a na Karima Fettachego.

Jedyną bramkę meczu dla FC Annecy zdobył Ahmed Mogni w 85. minucie. W doliczonym czasie gry w zespole AS Minguettes Vénissieux doszło do zmiany. Flavien Michelini wszedł za Cemila Avciego.

Maxence Chapuis
77′ Nail Vernet
Alexandre Fillon79′
82′ Dieuvy Nsonde
Ahmed Kashi65′
Antony Antoine
Steven Pinto Borges
90′ Cemil Avci
Jérémy Mizrahi46′
82′ Karim Fettache
Ahmed Mogni79′  85′ 71′
90′ Flavien Michelini
Yanis Bensaber46′

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom AS Minguettes Vénissieux, natomiast piłkarzom gości pokazał dwie.

Jedenastka AS Minguettes Vénissieux w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wymienił czterech graczy.