Le Havre Athletic Club - Pau Football Club 1-1 (1-0). Liga - 3. kolejka

W starciu 3. kolejki Ligue 2, które rozegrane zostało 13 sierpnia, zespół Le Havre zremisował z Pau FC 1-1 (1-0). Mecz odbył się na Stade Oceane.

W  starciu 3. kolejki  Ligue 2, które rozegrane zostało 13 sierpnia, zespół Le Havre zremisował  z Pau FC  1-1 (1-0). Mecz odbył się na Stade Oceane.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Le Havre w 22. minucie spotkania, gdy Yassine Kechta zdobył pierwszą bramkę. Asystę przy golu zaliczył Abdoullah Ba.

Między 34. a 43. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Pau FC i jedną drużynie przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Le Havre.

W 58. minucie za Yassine Kechtę wszedł Michael Richardson. Po godzinie gry w zespole Pau FC doszło do zmiany. Sessi D'Almeida wszedł za Nguyen Quang Haiego.

Trener Pau FC postanowił zagrać agresywniej. W 63. minucie zmienił obrońcę Diyaeddine'a Abziego i na pole gry wprowadził napastnika Walida Jarmouniego. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko odrobi straty. Nie mylił się, jego jedenastka zdołała zdobyć bramkę, odrobić straty i zremisować. W 67. minucie Abdoullah Ba został zmieniony przez Yanna Kitalę, a za Jamala Thiare'a wszedł na boisko Elies Mahmoud, co miało wzmocnić zespół Le Havre. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając Charles'a Bolego na Davida Gomisa oraz Mayrona George'a na Henriego Saiveta. W 74. minucie arbiter ukarał kartką Victora Lekhala, zawodnika Le Havre.

Jedenastka Le Havre długo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to aż 60 minut, jednak zespół Pau FC doprowadził do remisu. Bramkę zdobył Steeve Beusnard. Na pięć minut przed zakończeniem spotkania w drużynie Le Havre doszło do zmiany. Pape Ba wszedł za Josue Casimira.

W 86. minucie kartkę dostał Sessi D'Almeida z jedenastki Pau FC. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 1-1.

Arbiter pokazał dwie żółte kartki piłkarzom Le Havre, a zawodnikom Pau FC przyznał trzy.

Jedni i drudzy wymienili po czterech zawodników w drugiej połowie.