Football Club d'Annecy - Stade Lavallois Mayenne Football Club 0-1 (0-1). Liga - 3. kolejka

W spotkaniu 3. kolejki Ligue 2, które rozegrane zostało 13 sierpnia, jedenastka Annecy przegrała z Lavalem 0-1 (0-1). Pojedynek odbył się na UNKNOWN-2837.

W  spotkaniu 3. kolejki  Ligue 2, które rozegrane zostało 13 sierpnia, jedenastka Annecy przegrała  z Lavalem  0-1 (0-1). Pojedynek odbył się na UNKNOWN-2837.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na pięć meczów zespół Annecy wygrał jeden raz, ale więcej przegrywał, bo aż cztery razy. Żadne starcie nie zakończyło się remisem.

Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Kader N'Chobi.

Jedyną bramkę meczu dla Lavalu zdobył Julien Maggiotti w 14. minucie. W 31. minucie Madyen El Jaouhari został zmieniony przez Kevina Testuda.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia przyznał Yasserowi Balde'owi z Lavalu. Była to 43. minuta spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Lavalu.

Między 63. a 88. minutą, boisko opuścili piłkarze Annecy: Moise Sahi, Alexandre Phliponeau, Alexy Bosetti, Maxime Bastian, na ich miejsce weszli: Clement Billemaz, Kevin Farade, Ibrahima Balde, Jean-Jacques Rocchi. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Kadera N'Chobiego, Geoffraya Durbanta, Edsona Seidou, Juliena Maggiottiego zajęli: Zakaria Naidji, Jordan Adeoti, Remy Duterte, Kevin Tapoko. Między 74. a 90. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Lavalu i jedną drużynie przeciwnej.

W drugiej połowie nie padły gole.

Przewaga jedenastki Annecy w posiadaniu piłki była ogromna (63 procent), niestety, pomimo takiej przewagi zespół poniósł porażkę.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Zawodnicy Annecy obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy trzy.

Drużyna Annecy wymieniła pięciu zawodników. Natomiast jedenastka Lavalu w drugiej połowie dokonała czterech zmian.