El. MŚ - Afryka: Gambia - Angola 0-1 (0-1)

6 września w Bandżulu odbyło się spotkanie rozgrywek El. MŚ - Afryka pomiędzy drużynami Gambii i Angoli. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Angoli 1-0.

El. MŚ - Afryka
2019-09-06 19:00 | Stadion: Independence Stadium | Widzów: 20000 | Arbiter: Q. Adebimpe
Gambia
Angola
0
1
Wilson 32'

Od pierwszych minut reprezentacja Angoli zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Gambii była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedynego gola meczu strzelił Wilson dla reprezentacji Angoli. Bramka padła w tej samej minucie.

Arbiter wręczył żółte kartki zawodnikom Gambia: Simonowi Richterowi w 36. i Ebrimie Sohnie w 37. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Angoli.

Drugą połowę drużyna Gambii rozpoczęła w zmienionym składzie, za Bubacarra Sanneha wszedł Ebrima Colley. W 55. minucie kartką został ukarany Chow, reprezentant Angoli.

W 65. minucie Simon Richter został zmieniony przez Sulaymana Bojanga. W 69. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Fábia Abreu z Angoli, a w 71. minucie Assana Ceesaya z drużyny przeciwnej. W drugiej połowie nie padły bramki.

Bartolomeu Jacinto Quissanga
36′ 65′ Simon Richter
Herenilson Caifalo do Carmo78′
46′ Bubacarr Sanneh
Isaac Correia da Costa
Ibou Touray
Manuel Luís da Silva Cafumana55′
Sheriff Sinyan
Alfredo Kulembe Ribeiro
37′ Ebrima Sohna
Wilson Pinto Gaspar  32′
Musa Barrow
Hermenegildo da Costa Paulo Bartolomeu87′
75′ Lamin Jallow
Mateus Galiano da Costa67′
71′ Assan Torrez Ceesay
Fábio Gonçalves Abreu69′
Alagie Nyabally
Landú Mavanga
Sheikh Sibi
Cristovao Segunda Palanga Simao
65′ Sulayman Bojang
Alberto Adão Campos Miguel
46′ Ebrima Colley
José Macaia Ganga67′
75′ Bubacarr Jobe