Reklama

Reklama

Żona Berniego Ecclestone’a chce objąć ważne stanowisko w Formule 1

Wszystko wskazuje na to, że podczas grudniowych wyborów na nowego prezydenta FIA, o fotel wiceprezydenta będzie walczyć Fabiana Ecclestone. Żona byłego szefa F1 może liczyć na pełne wsparcie ze strony swojego męża.

Według dziennikarzy włoskiej "La Gazzetta dello Sport" żona Berniego Ecclestone’a ma poważne plany na najbliższą przyszłość. Fabiana chce ubiegać się o fotel wiceprezydenta FIA. Wybory mają odbyć się już w grudniu.

Fabiana Ecclestone mogłaby stać się pierwszą kobietą na tak wysokim stanowisku w strukturach FIA. Czy tak się stanie?

W wyścigu o tytuł prezydenta FIA powalczą Graham Stoker oraz Mohammed ben Sulayem. 90-letni Ecclestone chce poprzeć tego drugiego i to właśnie może być ruch, który zdecyduje o tym, czy jego żona obejmie stanowisko w strukturach F1.

Reklama

Ecclestone może wpłynąć na nowego prezydenta FIA

Mówi się, że ben Sulayem po pomyślnych dla siebie wyborach ma wpłynąć na decyzję, aby 45-latka została wiceprezydentem FIA.

"Moje doświadczenie w pracy w sporcie i mobilności jest plusem, ponieważ potrafię spojrzeć na problemy szeroko i szukać długofalowych, innowacyjnych rozwiązań" - miał powiedzieć pochodzący ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich były kierowca rajdowy.

AB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje