Reklama

Reklama

Schumacherowie kupili od Florentina Pereza willę na Majorce

Corinna Schumacher, żona byłego kierowcy Formuły 1, siedmiokrotnego mistrza świata Michaela Schumachera, kupiła za 30 milionów euro luksusową willę na Majorce, która należała do prezesa Realu Madryt, Florentina Pereza - poinformowały niemieckie media.

Willa, zbudowana na działce o powierzchni 15 tys. metrów kwadratowych, z widokiem na morze, dużym ogrodem i dwoma basenami, zakupiona została przez Pereza w 2005 roku. Po śmierci żony - Marii w 2012 roku szef madryckiego klubu przestał przyjeżdżać na Majorkę i w 2017 roku wystawił dom na sprzedaż

Corinna nie zamierza jednak rezygnować ze stałego miejsca zamieszkania, domu w szwajcarskim Gland, który przystosowany jest do potrzeb opieki nad Michaelem Schumacherem. Posiadłość na Majorce ma być tylko miejscem wakacyjnego odpoczynku dla rodziny i przyjaciół.

Reklama

O stanie zdrowia Michaela, który uległ poważnemu wypadkowi narciarskiemu w 2013 roku, niewiele wiadomo, bowiem rodzina i otoczenie byłego kierowcy uważa, że jest to sprawa osobista i unika udzielania jakichkolwiek informacji na ten temat.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje