Reklama

Reklama

Robert Kubica pokerzystą

Gościem portalu INTERIA.PL był nasz jedynak w Formule 1 Robert Kubica z teamu BMW Sauber.

- Miło i fajnie słychać pozytywne komentarze na swój temat - powiedział na wstępie Robert Kubica. - Jednak jestem samokrytyczny wobec siebie. Oceniam swoją jazdę i dopinguje mnie to do wytężonej pracy.

- Na pewno będę dążył do tego, żeby zdobyć tytuł mistrza świata, bo to przecież cel każdego sportowca. Czy to będzie teraz, za rok, dwa, czy może nigdy, to się okaże - stwierdził kierowca BMW Sauber.

- Życie kierowcy F1 polega na ciągłych podróżach, testach, wyścigach. Mamy mało wolnego czasu. Dlatego każdą wolną chwilę poświęcam rodzinie, najbliższym. Oczywiście, kiedy nadchodzi weekend F1, to jestem w pełni skoncentrowany na wyścigu - wyznał Kubica.

Reklama

- Nie widzę siebie na stanowisku szefa czy założyciela zespołu F1, ale gdybym miał wybierać kierowców, to postawiłbym na Hamiltona i Alonso - zaznaczył krakowianin.

- W pokerach gram ostatnio dosyć często. Utworzyła się grupa ludzi, którzy lubią spędzać czas przy pokerowym stole. Gramy z Flavio Briatore, Fernando Alonso i innymi. Dobrym graczem jest Giancarlo Fisichella. Ciężko odczytać jego zamiary. Jeśli chodzi o mnie, to nie narzekam - stwierdził Kubica z uśmiechem.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy