Reklama

Reklama

Michael Schumacher na nieznanym dotąd zdjęciu. Internauci bardzo poruszeni

Od wypadku, jaki przydarzył się Michaelowi Schumacherowi pod koniec 2013 roku, stan jego zdrowia jest utajniony. O tym, co obecnie dzieje się z siedmiokrotnym mistrzem świata Formuły 1, kilka miesięcy temu lakonicznie powiedziała jego żona. Corinna Schumacher wyznała, że mąż przebywa w domu i przechodzi terapię. Teraz, z okazji niedawnych urodzin "Schumiego", jego dzieci opublikowały wzruszające wpisy w mediach społecznościowych. Ich słowa i zdjęcia (zwłaszcza to, które udostępnił Mick Schumacher, wcześniej nie było ono upubliczniane) wywołały ogromne poruszenie. Komentarze od wzruszonych fanów spływają bezustannie od dwóch dni.

3 stycznia legendarny zawodnik F1, Michael Schumacher, skończył 53 lata. Z tej okazji jego dzieci oddały mu hołd za pośrednictwem mediów społecznościowych. Mick Schumacher, który zresztą poszedł w ślady ojca i także jest kierowcą wyścigowym, udostępnił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z tatą. "Wszystkiego najlepszego, Tato. Dni takie jak ten były ważne dla mojej rozwijającej się pasji do motosportu i nadal mają na nią wpływ. Jestem wdzięczny za wszystkie doświadczenia, które mi przekazałeś, i cieszę się, że będę mógł tworzyć nowe w przyszłości" - napisał.

Reklama

Córka sportowca, Gina Schumacher, także złożyła tacie życzenia. Opublikowała jego fotografię sprzed lat, którą opatrzyła opisem: "Wszystkiego najlepszego dla najlepszego Taty". "Nie przestawaj walczyć" - dodała w hasztagu.

Pod oboma postami głos zabrało wiele ludzi, m.in. przedstawiciele F1, Lukas Podolski, Nikita Mazepin i Felix Rosenqvist. O tym, jak bardzo wpisy dzieci sportowca poruszyły fanów, świadczy fakt, że pod nimi do tej pory pojawiają się nowe komentarze. Internauci piszą, że Michael z pewnością jest dumny z córki i syna. "Wasz tata jest największą legendą, jaką kiedykolwiek widziałem", "Jest wielką inspiracją dla wielu młodych kierowców", "Wszystkiego najlepszego, królu", "Jesteśmy po waszej stronie", "Walcz, Michael! Trzymamy za ciebie kciuki", "Doskonały kierowca, cudowny człowiek", "Wasz tata to niezłomny facet", "Michael, mam nadzieję, że wszystko zmierza ku lepszemu i kiedyś usłyszymy dobre wieści. Jesteś moim bohaterem" - czytamy w najnowszych komentarzach.

Michael Schumacher uległ poważnemu wypadkowi. Rodzina utajniła stan jego zdrowia

Niedawno minęło 8 lat od dramatycznego w skutkach wypadku Michaela Schumachera. 29 grudnia 2013 roku podczas jazdy na nartach we francuskich Alpach sportowiec nieszczęśliwie upadł i uderzył głową o kamień. Miał kask, lecz nie ustrzegło go to przed przykrymi konsekwencjami. Stwierdzono poważny uraz mózgu. To ostatnie szersze i oficjalne wieści na temat stanu jego zdrowia. Wszelkie szczegóły rodzina utrzymuje w ścisłej tajemnicy.

Zapewne m.in. dlatego wpisy Micka i Giny wywołały tak wielkie, niesłabnące poruszenie

Michael Schumacher na zdjęciu z Maxem Verstappenem

Podobną popularnością cieszyła się fotografia, jaką niedawno udostępniła mama obecnego mistrza Formuły 1, Maxa Verstappena. Na zdjęciu z 2000 roku widzimy Schumachera z dwojgiem dzieci. Jednym z chłopców jest jego syn Mick, a drugim właśnie Max. Okazało się, że przed laty Schumacherowie i Verstappenowie spędzali razem wakacje. "Michael był zawsze bardzo miły dla Maxa" - wyjawiła Sophie Kumpen.

Co dzieje się z Michaelem Schumacherem? Żona zabrała głos

Corinna Schumacher wzięła udział w realizacji filmu dokumentalnego o jej mężu, który powstał na zlecenie Netfliksa. Wyłącznie tam lakonicznie wspomniała o tym, co dzieje się z Michaelem. Przed kamerami wytyczyła granicę prywatności. Wyjawiła jedynie, że "Schumi" przebywa w domu, otoczony najbliższymi. To właśnie tam od lat przechodzi terapię.

FORMUŁA 1. TODT: MICHAEL SCHUMACHER ŻYJE DZIĘKI SWOJEJ ŻONIE CORINNIE

FELIPE MASSA: NAZWISKO SCHUMACHER JEST CIĘŻAREM DLA MICKA
KP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje