Reklama

Reklama

Kubica: Wiara nie kosztuje

- W odrobienie 14 punktów, jakie tracę do lidera klasyfikacji mistrzostw świata, wierzyć można, bo to nic nie kosztuje - powiedział po treningu na torze w Singapurze Robert Kubica z BMW Sauber. Emocje Formuły 1 na żywo!

Zapraszamy na czat z Robertem!

Polski kierowca w pierwszej sesji treningowej przed Grand Prix Singapuru zajął piąte miejsce. Polak nie narzeka na warunki pogodowe. - Temperatura? Tak jak zawsze bardzo dobrze radzę sobie z nią. Wydaje się, że panuje tu upał, ale nie jest aż tak ciepło, jak było w Malezji - podkreśla Kubica.

Robert odniósł się też do straty, jaką ma do lidera klasyfikacji generalnej mistrzostw świata - Lewisa Hamiltona. - To tylko lub aż czternaście punktów. Zawsze jest szansa na odrobienie tej straty, ale ciężko o to będzie - uważa.

Reklama

- Pamiętajmy o tym, że od Grand Prix Kanady w każdym wyniku tracimy do czołówki. Oprócz Monzy, gdzie udało mi się wygrać z Massą. Oby tylko bolid był szybki i nadążał za konkurencją. Ale wierzyć w to można, bo nic to nie kosztuje.

Emocje Formuły 1 na żywo!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy