Reklama

Reklama

Formuła 1. Lewis Hamilton najlepszy po drugim treningu przed GP 70-lecia

W pierwszej sesji treningowej najlepszy był Valtteri Bottas, a drugi Lewis Hamilton. W kolejnym treningu kierowcy zamienili się miejscami i triumfował Hamilton, a za jego plecami znalazł się Bottas. W samej końcówce wyścigu z toru wypadł Antonio Giovinazzi. Poważne problemy z bolidem miał również Sebastian Vettel.

W pierwszym treningu przed GP 70-lecia na torze pojawił się Robert Kubica. Polski kierowca zastąpił Antonio Giovinazziego i zakończył sesję na 19. miejscu. Kolega z teamu Kubicy - Kimi Raikkonen walczył z Polakiem do niemal samego końca i ostatecznie był 18. 

Reklama

W drugiej sesji do swojego bolidu powrócił Giovinazzi i również nie będzie mógł dobrze wspominać dzisiejszych zawodów. Włoch był ostatni, natomiast Raikkonen poprawił swój wynik i zakończył na 17. miejscu. 

Trening ponownie należał do kierowców Mercedesa. Pierwsze miejsce zajął Lewis Hamilton z czasem 1.25,606, natomiast drugi był Valtteri Bottas (1.25,782). W samej końcówce wyścigu Sebastian Vettel zgłosił problemy ze swoim bolidem i po chwili Niemiec musiał zakończyć trening. Bolid został zepchnięty z toru: - Nie wiem czy to silnik, może skrzynia biegów. Na pewno coś poważnego - stwierdził. 

Tuż przed zakończeniem sesji z tory wypadł również Giovinazzi.

Oficjalne wyniki:

Zobacz relację z pierwszego treningu! 19. miejsce Roberta Kubicy

Dowiedz się więcej na temat: Formuła 1 | Lewis Hamilton | Valtteri Bottas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje