Reklama

Reklama

Formuła 1. Lewis Hamilton ma miesiąc na decyzję

Siedmiokrotny mistrz świata Formuły 1, Lewis Hamilton, wciąż pozostaje wolny po tym, jak wygasł jego kontakt z Mercedesem. Brytyjczyk nadal nie podpisał nowej umowy i choć wydaje się, że wszystko zmierza w tym kierunku, to nadal nie poznaliśmy jego ostatecznej decyzji. Teraz wiemy, że wszystko wyjaśni się przed 2 marca.

Wtedy ma zostać zaprezentowany nowy bolid Mercedesa, natomiast kierownictwo zespołu poinformowało, że skład na nowy sezon zostanie ogłoszony jeszcze przed prezentacją nowej konstrukcji. To sprawia, że urzędujący mistrz świata ma miesiąc na podpisanie nowego kontraktu z Mercedesem.

Jeśli Hamilton ostatecznie nie zdecyduje się na przedłużenie współpracy, to jego miejsce w bolidzie zajmie George Russell. Brytyjczyk miał już okazję sprawdzić się w bolidzie Mercedesa, kiedy zastępując Hamiltona, był bliski zwycięstwa w GP Sakir. Teraz musi czekać na decyzję bardziej doświadczonego kolegi, od której zależy czy w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Mercedesa czy Williamsa.

Reklama

W drugim fotelu zespołu Toto Wolffa na pewno znów zasiądzie Fin Valtteri Bottas.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy