Reklama

Reklama

Formuła 1. Komplet kibiców obejrzy Grand Prix USA. Kosmiczna liczba!

Aż 360 tysięcy kibiców na trybunach spodziewają się organizatorzy październikowego Grand Prix USA Formuły 1. Tamtejsi dziennikarze we wtorkowy poranek poinformowali, że sprzedały się wszystkie wejściówki. To absolutny rekord sezonu.

W Stanach Zjednoczonych kochają Formułę 1. W dobitny sposób pokazuje to frekwencja na wyścigach rozgrywanych w tym kraju. Roczna przerwa spowodowana pandemią koronawirusa wywołała u kibiców tak wielki głód, iż na miesiąc przed wyścigiem na torze w Austin zostało wykupionych ponad 360 tysięcy biletów.

Tak wielu widzów na trybunach nie było od czasu "zażegnania" pandemii koronawirusa i ponownego otwarcia się królowej sportów motorowych na publiczność. Co prawda widzieliśmy już między innymi fantastyczne obrazki w Holandii, czy Wielkiej Brytanii, ale nawet te oba wydarzenia zostaną wkrótce przyćmione przez Grand Prix USA.

Reklama

Przypomnijmy, że najlepsi kierowcy świata na torze w Austin będą rywalizować w dniach 22-24 października. Miejscowi fani szczególnie będą trzymać kciuki za amerykańską ekipę Haas, jednak szanse na to by Mick Schumacher, czy Nikita Mazepin znaleźli się w punktowanej dziesiątce są niemal zerowe.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje