Reklama

Reklama

Formuła 1: Grand Prix Monako. O której godzinie dzisiaj wyścig? Gdzie obejrzeć?

Grand Prix Monako w Formule 1 odbędzie się w niedzielę 29 maja. Sprawdź, o której godzinie dzisiaj początek wyścigu. Czy Max Verstappen obroni prowadzenie w klasyfikacji generalnej mistrzostw świata F1? Zobacz, gdzie obejrzeć transmisję wyścigu o GP Monako w telewizji i Internecie. Tekstowa relacja "na żywo" i wyniki z wyścigu o Grand Prix Monako na sport.interia.pl.

Już dzisiaj kierowcy ścigać się będą ulicami Monte Carlo oraz La Condamine w 79. w historii wyścigu o GP Monako. W poprzednim sezonie triumfował mistrz świata - Max Verstapen z Red Bulla, dla którego było to premierowe zwycięstwo na tym torze. Holender bronić będzie pozycji lidera klasyfikacji generalnej mistrzostw świata Formuły 1Transmisja wyścigu o Grand Prix Monako w telewizji na kanale Eleven Sports 1 oraz w Internecie na Polsat Box Go oraz na elevensports.pl.

Reklama

Formuła 1: Grand Prix Monako. O której godzinie dzisiaj wyścig?

W niedzielę 29 maja odbędzie się Grand Prix Formuły 1 w Monako. Początek wyścigu o godzinie 15.00. W tym sezonie zwyciężało tylko dwóch zawodników - Charles Leclerc z Ferrari i Max Verstappen. Holender triumfował czterokrotnie, w tym w trzech minionych zmaganiach, a ostatnio w Barcelonie. Początek sezonu był jednak lepszy w wykonaniu Leclerca, który łącznie dwukrotnie cieszył się z najwyższego miejsca na podium. GP w Hiszpanii nie było jednak udane dla kierowcy z Monako, który nie dojechał do mety i stracił pozycję lidera mistrzostw świata Formuły 1

Zobacz też: Kazali mu przepuścić mistrza świata. Oto, co odpowiedział

Po sześciu wyścigach Formuły 1 nowym liderem klasyfikacji generalnej został Holender Max Verstappen (110 pkt). Kierowca Red Bulla o sześć punktów wyprzedza teraz Charlesa Leclerca z Ferrari. Trzeci w indywidualnym zestawieniu mistrzostw świata F1 jest w dalszym ciągu drugi z kierowców Red Bulla - Meksykanin Sergio Perez z 85 punktami na koncie. W klasyfikacji łącznej konstruktorów na pozycję lidera przesunął się Red Bull, który uzyskał 195 punktów i o 26 "oczek" wyprzedza Ferrari. 

Czytaj również: Thriller w Hiszpanii! Mistrz świata znów to zrobił

F1. GP Monako. Gdzie obejrzeć wyścig w telewizji i Internecie (transmisja)

Wyścig o GP Monako można obejrzeć dzisiaj w telewizji na kanale Eleven Sports 1. Początek transmisji z wyścigu o Grand Prix Monako od godziny 14.55. Wyścig w Monako można obejrzeć także w Internecie na Polsat Box Go oraz na elevensports.pl. Relacja i wyniki na sport.interia.pl. Powtórka wyścigu o GP Monako od godziny 22.00 w poniedziałek 30 maja w tv na kanale Polsat Sport oraz w online live stream na Polsat Box Go.

Kiedy i o której godzinie wyścig o GP Monako: niedziela 29 maja, godzina 15.00. Transmisja TV: Eleven Sports 1. Gdzie obejrzeć Grand Prix Monako online live stream? Polsat Box Go, elevensports.pl. Relacja i wynik: sport.interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL