Reklama

Reklama

Formuła 1. George Russell: Kubica? Bardzo dużo się od niego nauczyłem

- Będę szczery, nauczyłem się od Kubicy bardzo dużo. Był niesamowity w technicznych kwestiach wyścigów. Nigdy nie spotkałem się z osobą, która ma tak dobrą pamięć - stwierdził George Russell, wspominając współpracę z Robertem Kubicą. Anglik w rozmowie z oficjalnym profilem Formuły 1 zdradził, które cechy Polaka imponowały mu najbardziej.

Robert Kubica i George Russell jeździli razem w ekipie Williams w 2019 roku. Dla angielskiej ekipy nie był to najlepszy sezon, a ostatecznie zakończyli go na ostatnim miejscu w klasyfikacji. 

Russell był niedawno gościem oficjalnego podcastu Formuły 1 "Beyond The Grid" i prowadzący pytał się go również o okres współpracy z Kubicą. 

- Będę szczery, nauczyłem się od Kubicy bardzo dużo. Był niesamowity w technicznych kwestiach wyścigów. Nigdy nie spotkałem się z osobą, która ma tak dobrą pamięć - stwierdził Anglik. 

- Często ludzie nie zdają sobie sprawy ile muszą pamiętać kierowcy podczas zawodów, a zwłaszcza na 70. okrążeniu jest to już ciężkie. On pamiętał wszystko, rozgrzewki, pojedyncze okrążenia - dodał. 

Reklama

Zobacz więcej informacji o Formule 1

Dowiedz się więcej na temat: George Russell | Robert Kubica | williams f1

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje