Reklama

Reklama

Formuła 1. Drugi trening przed Grand Prix Eifel odwołany

Władze Formuły 1 potwierdziły, że także drugi trening przez GR Eifel został odwołany. Powodem ponownie są niekorzystne warunki pogodowe.

Druga sesja treningowa była zaplanowana na godzinę 15 - i podobnie jak pierwszy trening - nie odbędzie się ze względu na fatalne warunki pogodowe na torze Nuerburgring. 

- Niestety widoczność nadal jest bardzo słaba i helikopter medyczny ponownie nie może wznieść się w powietrze - poinformowały władze Formuły 1. 

Kolejna sesja treningowa jest zapowiedziana na jutro i miałaby rozpocząć się o godzinie 12. Pogoda ma się poprawić, jednak przygotowywany jest plan awaryjny na wypadek pogorszenia warunków. 

Reklama

- Byliśmy gotowi do startu, jednak pogoda pokrzyżowała nam plany. Przepraszamy wszystkich fanów, że musieli czekać w deszczu, aby zobaczyć nas w akcji. Wracamy jutro - napisał kierowca teamu Renault Esteban Ocon, za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Ze względu na odwołanie pierwszej sesji nie zobaczyliśmy na torze Micka Schumachera, który miał zadebiutować w bolidzie Alfy Romeo.

Kwalifikacje przed GP mają się natomiast rozpocząć jutro o 15:00, natomiast start wyścigu zaplanowany jest na niedzielę o godzinie 14:10. 

Zobacz więcej informacji o Formule 1

PA

Dowiedz się więcej na temat: Formuła 1

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje