Reklama

Reklama

Formuła 1. Bernie Ecclestone pomoże Williamsowi?

- Rozglądam się wokół i szukam osób, które byłyby w stanie zainwestować w ekipę i zarazem miałby środki na jej prowadzenie. Utrata takiego zespołu byłaby naprawdę okropna - stwierdził były szef Formuł 1 Bernie Ecclestone. Anglik odniósł się w ten sposób do słabej sytuacji byłego teamu Roberta Kubicy - Williamsa, który tydzień temu ogłosił rozwiązanie umowy ze sponsorem tytularnym.

Tydzień temu były team Roberta Kubicy Williams poinformował o zakończeniu współpracy z byłym już, sponsorem tytularnym ekipy - ROKiT. Według ekspertów oznacza to, że team szykuje się do zmiany właściciela. 

Nie jest bowiem tajemnicą, że drużyna F1 już od jakiegoś czasu zmagała się z problemami finansowymi, które zostały spotęgowane przez kryzys związany z epidemią koronawirusa. 

Były szef Formuły 1 Bernie Ecclestone zadeklarował, że postara się pomóc Williamsowi. - Mam nadzieję, że to nie koniec. Ewentualny zakończenie istnienia Williamsa byłaby ogromną stratą - powiedział 89-latek cytowany przez portal "Planetf1.com". 

Reklama

- Rozglądam się wokół i szukam osób, które byłyby w stanie zainwestować w ekipę i zarazem miałby środki na jej prowadzenie. Utrata takiego zespołu byłaby naprawdę okropna - dodał. 

Dowiedz się więcej na temat: Formuła 1 | bernie ecclestone | williams f1

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje