Reklama

Reklama

F1. Powstał nowy film o Michaelu Schumacherze - niepublikowane wcześniej zdjęcia i nagrania

Film dokumentalny pod tytułem "Michael Schumacher" został już ukończony, a rodzina wydała pozwolenie na jego publikację. Ma ukazywać prywatne nagrania i zdjęcia, które nigdy wcześniej nie zostały upublicznione.

Siedmiokrotny mistrz F1 znajduje się w śpiączce od ośmiu lat, po obrażeniach, jakich doznał w wypadku narciarskim w Alpach. Wypadek, stan zdrowotny Niemca i szczegółowe informacje na temat leczenia były pilnie strzeżone przez jego rodzinę.

Po raz pierwszy od wypadku Corinna Schumacher (żona Michaela), syn Mick i córka Gina-Maria udzielają szerokich wywiadów na temat ojca w przygotowanym przez niemieckich filmowców Michaela Wecha i Hannsa-Bruno Kammertonsa filmie dokumentalnym.

Zobacz Sport Interia w nowej odsłonie!

Sprawdź!

Reklama

Producenci filmu mówią o olbrzymim wsparciu Schumacherów, a rzeczniczka rodziny opowiada o dokumencie w samych superlatywach "Film ukazuje imponującą karierę Michaela, ale także wiele innych aspektów jego złożonego życia i charakteru".

Nie podano daty premiery filmu, ani tego gdzie będzie dostępny. Twórcy prawdopodobnie poczekają aż sytuacja związana z pandemią koronawirusa pozwoli na maksymalizację liczby widzów, którzy będą mogli zobaczyć dokument.

MR

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL