Sport Club Dnipro-1 - Athletiki Enosi Kition FC 1-2 (0-2). 4. kolejka UEF-y Liga Europy - Kwal.

W starciu 4. kolejki UEF-y Liga Europy - Kwal., które rozegrane zostało 18 sierpnia, drużyna Dnipro-1 przegrała z AEK Larnaca 1-2 (0-2).

W  starciu 4. kolejki  UEF-y Liga Europy - Kwal., które rozegrane zostało 18 sierpnia, drużyna Dnipro-1 przegrała  z AEK Larnaca  1-2 (0-2).

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników AEK Larnaca w 16. minucie spotkania, gdy O. Altman strzelił pierwszego gola.

W 29. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Dnipro-1 O. Svatok. W 45. minucie za I. Koguta wszedł A. Gromov.

Do końca pierwszej połowy żadnej z drużyn nie udało się zmienić wyniku meczu.

W 61. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Gustava z AEK Larnaca, a w 63. minucie E.Sarapiy'ego z drużyny przeciwnej.

W ostatnich minutach spotkania na boisku emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. W 90. minucie wynik ustalił O. Svatok.

W trzeciej minucie doliczonego czasu gry arbiter pokazał żółtą kartkę I. Casadzie, piłkarzowi AEK Larnaca. Dwie minuty później czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał E.Sarapiy, osłabiając drużynę Dnipro-1. Pierwszą żółtą kartkę dostał ten piłkarz w 63. minucie. Zespołowi Dnipro-1 zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem drużyny AEK Larnaca.

Przewaga zespołu Dnipro-1 w posiadaniu piłki była ogromna (61 procent), niestety, pomimo takiej przewagi drużyna poniosła porażkę.

Zespół Dnipro-1 dokonał dwóch zmian. Natomiast drużyna AEK Larnaca w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników.