Malmo Fotbollforening - Sivasspor Kulübü 3-1 (2-1). 4. kolejka UEF-y Liga Europy - Kwal.

18 sierpnia odbyło się spotkanie 4. kolejki UEF-y Liga Europy - Kwal. pomiędzy drużynami Malmo FF i Sivassporu. Starcie zakończyło się zwycięstwem Malmo FF 3-1. Na boisku mogliśmy zobaczyć Karola Angielskiego występującego w Sivassporze.

18 sierpnia  odbyło się spotkanie  4. kolejki  UEF-y Liga Europy - Kwal. pomiędzy drużynami Malmo FF  i Sivassporu. Starcie zakończyło się zwycięstwem Malmo FF 3-1. Na boisku mogliśmy zobaczyć Karola Angielskiego występującego w Sivassporze.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu to piłkarze Malmo FF otworzyli wynik. W 18. minucie bramkę zdobył M. Zeidan.

Zawodnicy Sivassporu odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 30. minucie L. James wyrównał wynik meczu.

W 36. minucie arbiter pokazał kartkę R. Yalcınowi, piłkarzowi Sivassporu.

Kilka chwil później okazało się, że dalsze wysiłki podejmowane przez jedenastkę Malmo FF przyniosły efekt bramkowy. Na osiem minut przed zakończeniem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się A. Christiansen.

W 38. minucie sędzia przyznał kartkę E. Rakipowi z zespołu Malmo FF.

Na boisku zrobiło się niespokojnie. Aby opanować sytuację w 52. minucie, arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom drużyny Sivassporu: D. Goutasowi i M. Gradlowi. W 61. minucie K. Kesgin został zmieniony przez C. Charisisa.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Malmo FF w 68. minucie spotkania, gdy N. Moisander strzelił trzeciego gola. Między 70. a 88. minutą, boisko opuścili zawodnicy Malmo FF: E. Rakip, M. Zeidan, A. Christiansen, I. Thelin, na ich miejsce weszli: S. Pena, E. Lomotey, H. Larsson, J. Berget. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce F. Ulvestada, R. Yalcına, H. Arslana zajęli: C. N'Jie, M. Yatabaré, K. Keita.

Między 78. a 86. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Malmo FF i jedną drużynie przeciwnej. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1.

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom Sivassporu w pierwszej połowie, a w drugiej trzy. Zawodnicy drużyny przeciwnej otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej dwie.

Jedni i drudzy dokonali po cztery zmiany w drugiej połowie.