Łudogorec Razgrad - Zalgiris Vilnius 1-0 (1-0). 4. kolejka UEF-y Liga Europy - Kwal.

W pojedynku 4. kolejki UEF-y Liga Europy - Kwal., który rozegrany został 18 sierpnia, drużyna Łudogorca Razgrad wygrała z Zalgiris Vilnius 1-0 (1-0). Spotkanie odbyło się na Ludogorets Arena. Na boisku mogliśmy zobaczyć Jakuba Piotrowskiego występującego w Łudogorcu Razgrad.

W  pojedynku 4. kolejki  UEF-y Liga Europy - Kwal., który rozegrany został 18 sierpnia, drużyna Łudogorca Razgrad wygrała  z Zalgiris Vilnius  1-0 (1-0). Spotkanie odbyło się na Ludogorets Arena. Na boisku mogliśmy zobaczyć Jakuba Piotrowskiego występującego w Łudogorcu Razgrad.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W drugiej minucie do własnej bramki trafił zawodnik Zalgiris Vilnius I. Tatomirovic.

Od 35. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Zalgiris Vilnius i jedną drużynie przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Łudogorca Razgrad.

W 66. minucie S. Delev zastąpił M. Tisserę. Od 72 minuty boisko opuścili zawodnicy Zalgiris Vilnius: R. Oliveira, M. Oyewusi, K. Kazukolovas, O. Buff, F. Ourega, na ich miejsce weszli: J. Tadic, D. Kazlauskas, M. Milickovic, G. Jarusevicius, M. Kuklys. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce B. Tekpeteya, Thiaga, I. Yordanova zajęli: Jorginho, Show, P. Georgiev.

Między 78. a 88. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Łudogorca Razgrad i jedną drużynie przeciwnej. D. Kazlauskas z Zalgiris Vilnius w doliczonej czwartej minucie meczu dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Wcześniej ten zawodnik został ukarany w 78. minucie. W drugiej połowie nie padły bramki.

Zespół Łudogorca Razgrad zdominował rywali na boisku. Przeprowadził o wiele więcej groźnych ataków na bramkę przeciwników, oddał cztery celne strzały.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Łudogorca Razgrad w pierwszej połowie, a w drugiej trzy. Zawodnicy drużyny przeciwnej otrzymali w pierwszej połowie dwie żółte kartki, natomiast w drugiej jedną żółtą i jedną czerwoną.

Zespół Łudogorca Razgrad w drugiej połowie wymienił czterech zawodników. Natomiast drużyna Zalgiris Vilnius w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy.