Football Club Pyunik Yerevan - Fotbal Club Sheriff Tiraspol 0-0. 4. kolejka UEF-y Liga Europy - Kwal.

W starciu 4. kolejki UEF-y Liga Europy - Kwal., które rozegrane zostało 18 sierpnia, jedenastka Pyunika Yerevan zremisowała z Sheriffem Tiraspol 0-0.

W  starciu 4. kolejki  UEF-y Liga Europy - Kwal., które rozegrane zostało 18 sierpnia, jedenastka Pyunika Yerevan zremisowała  z Sheriffem Tiraspol  0-0.

Początek spotkania nie zapowiadał emocjonującego meczu. Piłkarze starali się wypracowywać sytuacje, ale gra nie kleiła się obu drużynom. Sędzia miał niewiele pracy. Dopiero w trzecim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Renanowi Guedesowi z Sheriffu Tiraspol. Była to 31. minuta spotkania.

W 44. minucie za Z. Gajicia wszedł M. Kovalenko. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 50. minucie kartkę dostał A. Bratkov, zawodnik Pyunika Yerevan. Między 61. a 83. minutą, boisko opuścili zawodnicy Pyunika Yerevan: H. Harutyunyan, Y. Otubanjo, L. Juričić, na ich miejsce weszli: Roddy Zambrano, M. Radeski, U. Nenadović. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce A. Ouattary, M. Diopa zajęli: I. Atiemwen, S. Mudasiru.

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Zespół Pyunika Yerevan wymienił czterech graczy. Natomiast jedenastka Sheriffu Tiraspol w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy.