Viktoria Pilzno - Fotbal Club Sheriff Tiraspol 2-1 (1-0). 3. kolejka Ligi Mistrzów - Kwal.

W starciu 3. kolejki Ligi Mistrzów - Kwal., które rozegrane zostało 9 sierpnia, drużyna Viktorii Pilzno wygrała z Sheriffem Tiraspol 2-1 (1-0).

W  starciu 3. kolejki  Ligi Mistrzów - Kwal., które rozegrane zostało 9 sierpnia, drużyna Viktorii Pilzno wygrała  z Sheriffem Tiraspol  2-1 (1-0).

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Viktorii Pilzno.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Viktorii Pilzno w 10. minucie spotkania, gdy J. Kliment strzelił pierwszego gola.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Sheriff Tiraspol: Pernambucowi w 17. i S. Evangelou w 26. minucie. W 27. minucie arbiter wskazał na jedenasty metr, jednak T. Chory nie wykorzystał szansy strzelając obok bramki. W ten sposób szansy na zmianę rezultatu spotkania nie wykorzystała drużyna Viktorii Pilzno. W 45. minucie Pernambuco został zmieniony przez K. Tejana.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Viktorii Pilzno.

W pierwszych sekundach drugiej połowy spotkania żółtą kartką został ukarany M. Havel, zawodnik Viktorii Pilzno. W 47. minucie na listę strzelców wpisał się I. Rasheed.

W 58. minucie w drużynie Viktorii Pilzno doszło do zmiany. L. Holik wszedł za J. Klimenta.

Piłkarze Viktorii Pilzno odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 61. minucie Jossimar Angulo dał prowadzenie swojemu zespołowi.

W 69. minucie C. Badolo został zmieniony przez G. Botos, a za A. Ouattarę wszedł na boisko K. Julien, co miało wzmocnić drużynę Sheriffu Tiraspol. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając T. Chorego na R. Dedica. S. Evangelou z Sheriffu Tiraspol w 85. minucie dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę i musiał opuścić boisko. Wcześniej ten zawodnik został ukarany w 26. minucie. W 90. minucie boisko opuścili piłkarze Viktorii Pilzno: M. Trusa, V. Pilar, a na ich miejsce weszli J. Sykora, Jossimar Angulo.

W czwartej minucie doliczonego czasu gry żółtymi kartkami zostali ukarani R. Dedic z Viktorii Pilzno oraz K. Tejan z zespołu Sheriffu Tiraspol. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-1.

Przewaga drużyny Sheriffu Tiraspol w posiadaniu piłki była ogromna (62 procent), niestety, pomimo takiej przewagi zespół poniósł porażkę.

Zawodnicy Sheriffu Tiraspol otrzymali w meczu trzy żółte kartki i jedną czerwoną, natomiast ich przeciwnicy dwie żółte.

Drużyna Viktorii Pilzno w drugiej połowie dokonała czterech zmian. Natomiast zespół Sheriffu Tiraspol wykorzystał wszystkie zmiany.