Rangers Football Club - Philips Sport Vereniging Eindhoven 2-2 (1-1). 4. kolejka Ligi Mistrzów - Kwal.

16 sierpnia na Ibrox Stadium w Glasgow odbył się mecz 4. kolejki Ligi Mistrzów - Kwal. pomiędzy drużynami Rangersa i PSV Eindhoven. Starcie zakończyło się remisem 2-2.

16 sierpnia  na Ibrox Stadium w Glasgow odbył się mecz  4. kolejki  Ligi Mistrzów - Kwal. pomiędzy drużynami Rangersa  i PSV Eindhoven. Starcie zakończyło się remisem 2-2.

Na pierwszą bramkę meczu kibice musieli poczekać do trzeciego kwadransa meczu. Po nieciekawym początku meczu zawodnicy PSV Eindhoven nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 37. minucie bramkę zdobył I. Sangare.

A. Colak wywołał eksplozję radości wśród kibiców Rangersa , strzelając gola w 40. minucie pojedynku. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Między 50. a 68. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom PSV Eindhoven i jedną drużynie przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Rangersa w 70. minucie spotkania, gdy T. Lawrence zdobył drugą bramkę. W 71. minucie S. Davis został zmieniony przez G. Kamarę.

W tej samej minucie w zespole Rangersa doszło do zmiany. S. Wright wszedł za M. Tillmana.

Drużyna Rangersa krótko cieszyła się prowadzeniem. Trwało to tylko osiem minut, ponieważ jedenastka PSV Eindhoven doprowadziła do remisu. Bramkę zdobył A. Obispo. Na 11 minut przed zakończeniem meczu w zespole PSV Eindhoven doszło do zmiany. J. Branthwaite wszedł za A. Obispę.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 2-2.

Zawodnicy Rangersa otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy trzy.

Drużyna Rangersa w drugiej połowie dokonała dwóch zmian. Natomiast jedenastka PSV Eindhoven w drugiej połowie wymieniła jednego zawodnika.