Maccabi Haifa Football Club - Crvena Zvezda Belgrad 3-2 (1-2). 4. kolejka Ligi Mistrzów - Kwal.

W starciu 4. kolejki Ligi Mistrzów - Kwal., które rozegrane zostało 17 sierpnia, zespół Maccabi Haifa wygrał z Crvena Zvezda 3-2 (1-2).

W  starciu 4. kolejki  Ligi Mistrzów - Kwal., które rozegrane zostało 17 sierpnia, zespół Maccabi Haifa wygrał  z Crvena Zvezda  3-2 (1-2).

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu to piłkarze Maccabi Haifa otworzyli wynik. W 18. minucie bramkę zdobył F. Pierrot.

Drużyna Maccabi Haifa krótko cieszyła się prowadzeniem. Trwało to tylko dziewięć minut, ponieważ jedenastka Crvena Zvezda doprowadziła do remisu. Bramkę zdobył A. Pešić.

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 39. minucie G. Kanga dał prowadzenie swojemu zespołowi.

W pierwszych sekundach drugiej połowy spotkania arbiter pokazał kartkę O. Bukariemu z Crvena Zvezda.

Kilka chwil później okazało się, że dalsze wysiłki podejmowane przez drużynę Maccabi Haifa przyniosły efekt bramkowy. W 51. minucie F. Pierrot ponownie pokonał bramkarza zmieniając wynik na 2-2.

W 56. minucie za A. Katala wszedł S. Srnić. Na pół godziny przed końcowym gwizdkiem w zespole Crvena Zvezda doszło do zmiany. S. Mitrovic wszedł za O. Bukariego.

T. Chery wywołał eksplozję radości wśród kibiców Maccabi Haifa, zdobywając kolejną bramkę w 61. minucie meczu. Między 62. a 76. minutą, boisko opuścili piłkarze Maccabi Haifa: P. Cornud, D. David, F. Pierrot, D. Haziza, na ich miejsce weszli: S. Menachem, O. Atzili, N. Rukavytsya, M. Fani. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce M. Ivanicia, A. Pešicia zajęli: S. Sanogo, E. Ben Nabouhane.

W 86. minucie kartkę dostał S. Menachem, zawodnik Maccabi Haifa. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 3-2.

Piłkarze obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Jedni i drudzy wymienili po czterech zawodników w drugiej połowie.