Fotballklubben Bodo/Glimt - Dinamo Zagrzeb 1-0 (1-0). 4. kolejka Ligi Mistrzów - Kwal.

16 sierpnia na Aspmyra Stadion odbyło się starcie 4. kolejki Ligi Mistrzów - Kwal. pomiędzy drużynami Bodou i Dinamo Zagrzeb. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Bodou 1-0.

16 sierpnia  na Aspmyra Stadion odbyło się starcie  4. kolejki  Ligi Mistrzów - Kwal. pomiędzy drużynami Bodou  i Dinamo Zagrzeb. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Bodou 1-0.

Na pierwszą bramkę meczu kibice musieli poczekać do trzeciego kwadransa meczu. Jedyną bramkę meczu dla Bodou zdobył A. Pellegrino w 37. minucie.

W 45. minucie J. Drmić został zmieniony przez L. Ivanušeca. W tej samej minucie w jedenastce Dinamo Zagrzeb doszło do zmiany. B. Petković wszedł za J. Drmicia. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Bodou.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Dinamo Zagrzeb: J. Mišiciowi w 52. i E. Dilaverowi w 87. minucie. Między 68. a 81. minutą, boisko opuścili piłkarze Bodou: L. Salvesen, J. Mvuka, E. Hagen, na ich miejsce weszli: R. Espejord, G. Koomson, A. Gronbaek. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce M. Oršicia, M. Baturiny zajęli: M. Emreli, A. Gojak.

W drugiej połowie nie padły bramki.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia nie ukarał zawodników Bodou żadną kartką, natomiast piłkarzom Dinamo Zagrzeb przyznał dwie żółte.

Zespół Bodou w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany. Natomiast drużyna Dinamo Zagrzeb wymieniła czterech graczy.