Football Club Pyunik Yerevan - Crvena Zvezda Belgrad 0-2 (0-1). 3. kolejka Ligi Mistrzów - Kwal.

W meczu 3. kolejki Ligi Mistrzów - Kwal., który rozegrany został 9 sierpnia, zespół Pyunika Yerevan przegrał z Crvena Zvezda 0-2 (0-1).

W  meczu 3. kolejki  Ligi Mistrzów - Kwal., który rozegrany został 9 sierpnia, zespół Pyunika Yerevan przegrał  z Crvena Zvezda  0-2 (0-1).

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem jedenastki Crvena Zvezda.

Początek spotkania nie zapowiadał emocjonującego meczu. Piłkarze starali się wypracowywać sytuacje, ale gra nie kleiła się obu drużynom. Sędzia miał niewiele pracy. Dopiero w drugim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. W 28. minucie kartkę dostał Juninho, piłkarz Pyunika Yerevan.

W 29. minucie A.Katai z zespołu Crvena Zvezda uratował swoją jedenastkę przed stratą bramki broniąc karnego. W 33. minucie sędzia ukarał żółtą kartką S.Erakovica z Crvena Zvezda, a w 43. minucie A. Avagyana z drużyny przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Crvena Zvezda w 44. minucie spotkania, gdy G.Kanga zdobył z karnego pierwszą bramkę. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki Crvena Zvezda.

Na drugą połowę drużyna Crvena Zvezda wyszła w zmienionym składzie, za S.Sanogę wszedł S.Mitrovic.

M.Pavkov wywołał eksplozję radości wśród kibiców Crvena Zvezda, strzelając kolejnego gola w 60. minucie starcia. W 62. minucie Y.Otubanjo został zmieniony przez M.Radeskiego.

Między 63. a 83. minutą, boisko opuścili zawodnicy Pyunika Yerevan: A. Avagyan, A.Bratkov, H.Harutyunyan, L.Juricic, na ich miejsce weszli: G.Najaryan, Y.Gareginyan, A.Aussi, N.Mladenovic. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce S.Erakovica, A.Kataiego, O.Bukariego, G.Kangi zajęli: N.Stankovic, El Ben, I.Mustapha, S.Srnic. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Crvena Zvezda: A.Dragovicowi w 79. i I.Mustapie w 81. minucie. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Piłkarze Pyunika Yerevan dostali w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy trzy.

Oba zespoły wymieniły po pięciu graczy w drugiej połowie.