Ferencvarosi Torna Club - Karabach Agdam 1-3 (0-1). 3. kolejka Ligi Mistrzów - Kwal.

W meczu 3. kolejki Ligi Mistrzów - Kwal., który rozegrany został 9 sierpnia, drużyna Ferencvarosu przegrała z Karabachem Agdam 1-3 (0-1).

W  meczu 3. kolejki  Ligi Mistrzów - Kwal., który rozegrany został 9 sierpnia, drużyna Ferencvarosu przegrała  z Karabachem Agdam  1-3 (0-1).

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu to zawodnicy Karabachu Agdam otworzyli wynik. W siódmej minucie Abdellah Zoubir dał prowadzenie swojej drużynie. Do wypracowania sytuacji bramkowej przyczynił się Kady Borges.

Między 30. a 34. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Ferencvarosu i jedną drużynie przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Karabachu Agdam.

W 51. minucie A. Esiti został zastąpiony przez B. Vecseia. W tej samej minucie w drużynie Ferencvarosu doszło do zmiany. M. Knoester wszedł za A. Kovacevica.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Karabachu Agdam w 54. minucie spotkania, gdy Ibrahima Wadji strzelił drugiego gola. Bramka padła po podaniu Kady'ego Borgesa.

W 58. minucie Marko Jankovic został zmieniony przez Richarda Almeidę, co miało wzmocnić zespół Karabachu Agdam. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając F. Bolego na R. Mmaeego. Po pierwszym kwadransie od gwizdka rozpoczynającego drugą część meczu kartkę dostał Toral Bayramov, zawodnik Karabachu Agdam.

W 78. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Ibrahima Wadji z Karabachu Agdam. Przy strzeleniu gola pomagał Ramil Sheydaev.

Chwilę później trener Karabachu Agdam postanowił wpuścić trochę wiecej świeżości w linię napadu i w 81. minucie zastąpił zmęczonego Ibrahimę Wadjego. Na boisko wszedł Owusu Kwabena, który miał za zadanie częściej niepokoić obrońców drużyny przeciwnej. W 84. minucie sędzia ukarał kartkami E. Botkę z Ferencvarosu i Ramila Sheydaeva z drużyny Karabachu Agdam. W tej samej minucie boisko opuścili zawodnicy Ferencvarosu: L. Paszka, Marquinhos, a na ich miejsce weszli E. Civic, T. Nguen.

W ostatnich minutach spotkania na boisku kibice domagali się kolejnych bramek. Na cztery minuty przed zakończeniem pojedynku wynik ustalił A. Traoré.

Na boisku zawrzało. Aby uspokoić sytuację w drugiej minucie doliczonego czasu gry, arbiter przyznał żółte kartki zawodnikom Karabachu Agdam: Leandrowi Andrademu i Markowi Vesovicowi. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-3.

Sędzia w pierwszej połowie pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Karabachu Agdam, a w drugiej cztery. Zawodnicy Ferencvarosu dostali w pierwszej połowie dwie żółte kartki, natomiast w drugiej jedną mniej.

Zespół Ferencvarosu w drugiej połowie dokonał pięciu zmian. Natomiast jedenastka Karabachu Agdam w drugiej połowie dokonała czterech zmian.