Dinamo Zagrzeb - Łudogorec Razgrad 4-2 (3-1). 3. kolejka Ligi Mistrzów - Kwal.

W pojedynku 3. kolejki Ligi Mistrzów - Kwal., który rozegrany został 9 sierpnia, zespół Dinamo Zagrzeb zwyciężył z Łudogorcem Razgrad 4-2 (3-1). Spotkanie odbyło się na Stadionie Maksimir. Na boisku mogliśmy zobaczyć Jakuba Piotrowskiego występującego w Łudogorcu Razgrad.

W  pojedynku 3. kolejki  Ligi Mistrzów - Kwal., który rozegrany został 9 sierpnia, zespół Dinamo Zagrzeb zwyciężył  z Łudogorcem Razgrad  4-2 (3-1). Spotkanie odbyło się na Stadionie Maksimir. Na boisku mogliśmy zobaczyć Jakuba Piotrowskiego występującego w Łudogorcu Razgrad.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W 10. minucie po gwizdku arbitra oznaczającego początek spotkania sędzia pokazał żółtą kartkę D. Yankovowi, zawodnikowi Łudogorca Razgrad.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Dinamo Zagrzeb w 12. minucie spotkania, gdy J. Drmic strzelił pierwszego gola. D. Yankov z Łudogorca Razgrad w 17. minucie dostał drugą żółtą, a następnie czerwoną kartkę, osłabiając swoją drużynę. Wcześniej ten zawodnik został ukarany w 10. minucie.

Na boisku zrobiło się niespokojnie. Aby opanować sytuację w 21. minucie, arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Dinamo Zagrzeb: S. Ristovskiemu i J. Misicowi.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Dinamo Zagrzeb w 27. minucie spotkania, gdy M. Orsic zdobył z karnego drugą bramkę.

W 44. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił M. Orsic z Dinamo Zagrzeb. W drugiej minucie doliczonego czasu gry sędzia przyznał żółtą kartkę Rickowi z Łudogorca Razgrad.

Piłkarze Łudogorca Razgrad szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. Dwie minuty później na listę strzelców wpisał się K. Despodov.

W 45. minucie w drużynie Dinamo Zagrzeb doszło do zmiany. A. Gojak wszedł za M. Baturinę. W tej samej minucie I. Plastun zastąpił S. Deleva.

W 49. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił K. Despodov z Łudogorca Razgrad. W 65. minucie I. Thiago został zmieniony przez M. Tisserę, co miało wzmocnić zespół Łudogorca Razgrad. Niewiele później trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając J. Drmica na B. Petkovica.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Dinamo Zagrzeb: D. Pericowi w 66. i S. Moharramiemu w 70. minucie. Na 18 minut przed zakończeniem drugiej połowy drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Rick osłabiając drużynę Łudogorca Razgrad. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w drugiej minucie doliczonego czasu. W 85. minucie w drużynie Łudogorca Razgrad doszło do zmiany. Jorginho wszedł za K. Despodova.

Na cztery minuty przed zakończeniem starcia za czerwoną kartkę zszedł z boiska Z. Karnicnik osłabiając tym samym zespół Łudogorca Razgrad.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Dinamo Zagrzeb w 87. minucie spotkania, gdy B. Petkovic zdobył z rzutu karnego czwartą bramkę. W drugiej minucie doliczonego czasu gry w drużynie Dinamo Zagrzeb doszło do zmiany. L. Menalo wszedł za D. Spikica.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 4-2.

Zawodnicy Łudogorca Razgrad obejrzeli w meczu dwie żółte kartki oraz trzy czerwone, a ich przeciwnicy cztery żółte.