West Ham United Football Club - Viborg Fodsports Forening 3-1 (1-0). 4. kolejka Ligi Konferencji - Kwal.

18 sierpnia na London Stadium w Londynie odbyło się spotkanie 4. kolejki Ligi Konferencji - Kwal. pomiędzy drużynami West Ham United i Viborg FF. Mecz zakończył się zwycięstwem West Ham United 3-1.

18 sierpnia  na London Stadium w Londynie odbyło się spotkanie  4. kolejki  Ligi Konferencji - Kwal. pomiędzy drużynami West Ham United  i Viborg FF. Mecz zakończył się zwycięstwem West Ham United 3-1.

Początek spotkania nie zapowiadał emocjonującego meczu. Piłkarze starali się wypracowywać sytuacje, ale gra nie kleiła się obu drużynom. Sędzia miał niewiele pracy. Dopiero w drugim kwadransie coś zaczęło się dziać na boisku. G. Scamacca wywołał eksplozję radości wśród kibiców West Ham United , zdobywając bramkę w 24. minucie starcia.

W 34. minucie D. Anyembe zastąpił A. Gaaeiego. W ostatniej minucie pierwszej połowy w jedenastce West Ham United doszło do zmiany. P. Fornals wszedł za M. Lanziniego. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu West Ham United.

Drużyna Viborg FF ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół West Ham United, strzelając kolejnego gola. W 64. minucie wynik na 2-0 podwyższył J. Bowen.

Między 65. a 66. minutą, boisko opuścili zawodnicy West Ham United: J. Bowen, A. Ogbona, G. Scamacca, na ich miejsce weszli: S. Benrahma, T. Kehrer, M. Antonio. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce C. Leemansa, N. Mortimera zajęli: M. Sondergaard, J. Lonwijk. Jedyną kartkę w meczu obejrzał M. Sondergaard z Viborg FF. Była to 68. minuta meczu.

Piłkarze Viborg FF szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. Na 21 minut przed zakończeniem drugiej połowy na listę strzelców wpisał się J. Bonde.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników West Ham United w 78. minucie spotkania, gdy M. Antonio strzelił trzeciego gola. W 84. minucie C. Coventry został zmieniony przez F. Downesa, co miało wzmocnić drużynę West Ham United. W niedługim czasie trener drużyny przeciwnej także postanowił odświeżyć skład, zmieniając J. Bonde'a na J. Thorsena oraz J. Žamburka na S. Bergera.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1.

Arbiter nie ukarał piłkarzy West Ham United żadną kartką, natomiast zawodnikom Viborg FF przyznał jedną żółtą.