Istanbul Basaksehir - Royal Antwerp Football Club 1-1 (0-0). 4. kolejka Ligi Konferencji - Kwal.

18 sierpnia odbył się pojedynek 4. kolejki Ligi Konferencji - Kwal. pomiędzy drużynami İstanbulu Başakşehir i Royalu Antwerp. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Na boisku mogliśmy zobaczyć Patryka Szysza występującego w İstanbulu Başakşehir.

18 sierpnia  odbył się pojedynek  4. kolejki  Ligi Konferencji - Kwal. pomiędzy drużynami İstanbulu Başakşehir  i Royalu Antwerp. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1. Na boisku mogliśmy zobaczyć Patryka Szysza występującego w İstanbulu Başakşehir.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Między 37. a 43. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Royalu Antwerp i jedną drużynie przeciwnej.

Jedyną kartkę w drugiej połowie dostał P. Gerkens z zespołu Royalu Antwerp. Była to 51. minuta starcia.

Wysiłki podejmowane przez drużynę İstanbulu Başakşehir w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 54. minucie bramkę zdobył M. Chouiar.

W 62. minucie za P. Gerkensa wszedł B. Verstraete. Między 62. a 87. minutą, boisko opuścili zawodnicy İstanbulu Başakşehir: M. Tekdemir, S. Gurler, S. Ozbayrakli, M. Chouiar, A. Kaldirim, na ich miejsce weszli: A. Touba, D. Turuc, J. Caicara, Patryk Szysz, D. Aleksic. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce R. De Laeta, J. Ekkelenkampa, R. Nainggolana zajęli: J. Bataille, C. Scott, K. Miyoshi.

Zespół Royalu Antwerp wyrównał wynik meczu. Na dwie minuty przed zakończeniem meczu na listę strzelców wpisał się D. Almeida.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę piłkarzom İstanbulu Başakşehir, a zawodnikom Royalu Antwerp pokazał trzy.

Drużyna İstanbulu Başakşehir w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy. Natomiast jedenastka Royalu Antwerp w drugiej połowie dokonała czterech zmian.