Reklama

Reklama

Dania - Albania. Gospodarze apelują o zwrot biletów

Duńska Federacja Piłkarska zaapelowała do kibiców z Albanii o zwrot wszystkich biletów na mecz eliminacji Euro 2016 w Kopenhadze, które zostały zakupione z puli gospodarzy. Fani gości, którzy zechcą zasiąść na sektorze dla Duńczyków, nie będą wpuszczani.

Dla Albańczyków przeznaczono sektor, który może pomieścić 2150 kibiców. Jednak zgodnie z doniesieniami medialnymi w obu krajach, sympatykom gości udało się zdobyć kilkaset wejściówek przeznaczonych dla gospodarzy. 

DBU zaoferowała zwrot pieniędzy za "nieprawidłowo" zakupione bilety, o ile trafią do kas przed rozpoczęciem meczu, dzięki czemu będzie można sprzedać je Duńczykom. 

"Możemy znaleźć się w przykrej i frustrującej sytuacji, w której będziemy musieli odmówić wstępu kibicom albańskim, podczas gdy na wejściówki oczekują setki Duńczyków" - napisano w oświadczeniu. 

Reklama

Spotkanie grupy I odbędzie się 4 września. Dania i Albania mają po 10 punktów, przy czym ta druga reprezentacja rozegrała o jeden mecz mniej. Liderem jest Portugalia, która zgromadziła 12 pkt. 

Sprawdź sytuacje w grupach eliminacji Euro

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL