Vejle Boldklub - AC Horsens 0-0. Liga duńska - 18. kolejka Superligi

W meczu 18. kolejki duńskiej Superligi, który rozegrany został 26 lutego, zespół Vejle' Boldklub zremisował z Horsensem 0-0. Spotkanie odbyło się na Vejle Stadion.

18. kolejka Dania - Superliga
2021-02-26 19:00 | Stadion: Vejle Stadion | Arbiter: Anders Poulsen
Vejle Boldklub
AC Horsens
0
0

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 11 razy. Jedenastka Vejle' Boldklub wygrała aż trzy razy, zremisowała siedem, a przegrała tylko raz.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w meczu sędzia pokazał Bjarke Jacobsenowi z Horsensu. Była to 32. minuta pojedynku.

W 61. minucie za Pierre'a Bengtssona wszedł Viljormur í. W tej samej minucie w jedenastce Vejle' Boldklub doszło do zmiany. Lukas Engel wszedł za Germana Olegovicha.

Na murawie, jak to często zdarzało się Horsensowi w tym sezonie, pojawił się Jacob Buus, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 67. minucie Petera Nymanna.

Malte Kiilerich Hansen
61′ Pierre Bengtsson
Hallur Hansson84′
Saeid Ezatolahi Afagh
Peter Nymann Mikkelsen67′
84′ Allan Gonçalves Sousa
Lirim Qamili
61′ German Olegovich Onugkha
Muamer Brajanac67′
Indy Groothuizen
Aleksandar Stankovic
61′ Viljormur í Heiðunum Davidsen
Jacob Buus Jacobsen67′
Dominik Kovačić
James Gomez78′
61′ Lukas Ahlefeld Engel
Ágúst Eðvald Hlynsson84′
Lundrim Hetemi
Jonas Skjøtt Gemmer84′
84′ Arthur Kevin Yamga Tientcheu
Jonas Søndberg Thorsen
Hugo Ekitike
Nicolai Brock-Madsen67′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter nie ukarał piłkarzy gospodarzy żadną kartką, natomiast zawodnikom Horsensu przyznał jedną żółtą.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Horsensu w drugiej połowie dokonał pięciu zmian.