Reklama

Reklama

Vejle Boldklub - AC Horsens 0-0. Liga duńska - 18. kolejka Superligi

W meczu 18. kolejki duńskiej Superligi, który rozegrany został 26 lutego, zespół Vejle' Boldklub zremisował z Horsensem 0-0. Spotkanie odbyło się na Vejle Stadion.

W  meczu 18. kolejki duńskiej Superligi, który rozegrany został 26 lutego, zespół Vejle' Boldklub zremisował  z Horsensem  0-0. Spotkanie odbyło się na Vejle Stadion.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 11 razy. Jedenastka Vejle' Boldklub wygrała aż trzy razy, zremisowała siedem, a przegrała tylko raz.

Pierwszym ważniejszym wydarzeniem w meczu było ukaranie zawodnika. Jedyną kartkę w meczu sędzia pokazał Bjarke Jacobsenowi z Horsensu. Była to 32. minuta pojedynku.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 61. minucie za Pierre'a Bengtssona wszedł Viljormur í. W tej samej minucie w jedenastce Vejle' Boldklub doszło do zmiany. Lukas Engel wszedł za Germana Olegovicha.

Reklama

Na murawie, jak to często zdarzało się Horsensowi w tym sezonie, pojawił się Jacob Buus, którego zadaniem było wzmocnienie szyków obronnych. Zmienił on w 67. minucie Petera Nymanna.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter nie ukarał piłkarzy gospodarzy żadną kartką, natomiast zawodnikom Horsensu przyznał jedną żółtą.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany. Natomiast zespół Horsensu w drugiej połowie dokonał pięciu zmian.

Już w najbliższą środę jedenastka Horsensu będzie miała szansę na kolejne punkty grając u siebie. Jej rywalem będzie Aalborg BK. Tego samego dnia FC Kopenhaga będzie przeciwnikiem drużyny Vejle' Boldklub w meczu, który odbędzie się w Kopenhadze.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL