Broendby IF - Randers FC 0-0. Liga duńska - 19. kolejka Superligi

W meczu 19. kolejki duńskiej Superligi, który rozegrany został 4 marca, jedenastka Broendby zremisowała z Randersem 0-0. Starcie odbyło się na Brøndby Stadion w Brøndby.

19. kolejka Dania - Superliga
2021-03-04 20:00 | Stadion: Brøndby Stadion | Arbiter: Mads-Kristoffer Kristoffersen
Broendby IF
Randers FC
0
0

Dotychczasowa historia spotkań między jedenastkami jest bardzo bogata. Na 40 pojedynków drużyna Broendby wygrała 23 razy i zanotowała siedem porażek oraz 10 remisów.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. W 15. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Lasse Vigena z Broendby, a w pierwszej minucie doliczonego czasu Simona Piesingera z drużyny przeciwnej.

Na drugą połowę zespół Broendby wyszedł w zmienionym składzie, za Michaela Lumba wszedł Oskar Fallenius. Trener Broendby wyciągnął asa z rękawa i wpuścił na boisko Anisa Slimane'a. W bieżącym sezonie ten pomocnik wchodził już jako rezerwowy 13 razy i ma na koncie jednego strzelonego gola. Murawę musiał opuścić Simon Hedlund.

Drugą połowę drużyna Broendby rozpoczęła w zmienionym składzie, za Lasse Vigena wszedł Josip Radošević. W 64. minucie Nikola Mileusnic został zmieniony przez Kaspra Høgha. Jedyną kartkę w drugiej połowie sędzia pokazał Jesperowi Grænge z Broendby. Była to 87. minuta meczu.

Simon Graves Jensen
79′ Andreas Bruus
Vito Hammershøy-Mistrati79′
15′ 46′ Lasse Vigen Christensen
Tobias Klysner Breuner
46′ Michael Lumb
Mathias Greve71′
Morten Wetche Frendrup
Björn Kopplin80′
87′ Jesper Grænge Lindstrøm
Lasse Berg Johnsen
Mikael Uhre
Nikola Mileusnic64′
46′ Simon Fredrik Hedlund
Oliver Bundgaard Kristensen80′
79′ Tobias Borchgrevink Børkeeiet
Frederik Lauenborg79′
46′ Lars Erik Oskar Fallenius
Kehinde Oluwatosin71′
46′ Josip Radošević
Marvin Egho64′
46′ Anis Ben Slimane
Kasper Waarst Høgh64′

Przewaga zespołu Broendby w posiadaniu piłki była ogromna (64 procent), niestety, pomimo takiej przewagi drużynie nie udało się wygrać meczu.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Piłkarze gospodarzy obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Zespół gospodarzy w drugiej połowie wymienił czterech zawodników. Natomiast jedenastka Randersu w drugiej połowie wymieniła pięciu zawodników.