Reklama

Reklama

Aarhus Gymnastikforening - Lyngby Boldklub 1-0 (1-0). Liga - 5. kolejka

15 sierpnia na Ceres Park odbył się mecz 5. kolejki 3Fu Superligaen pomiędzy drużynami AGF Aarhus i Lyngby BK. Starcie zakończyło się zwycięstwem AGF Aarhus 1-0. Na stadionie stawiło się 10 646 widzów. Na boisku mogliśmy zobaczyć Dawida Kurminowskiego występującego w AGF Aarhus.

15 sierpnia  na Ceres Park odbył się mecz  5. kolejki  3Fu Superligaen pomiędzy drużynami AGF Aarhus  i Lyngby BK. Starcie zakończyło się zwycięstwem AGF Aarhus 1-0. Na stadionie stawiło się 10 646 widzów. Na boisku mogliśmy zobaczyć Dawida Kurminowskiego występującego w AGF Aarhus.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 13 pojedynków zespół AGF Aarhus wygrał cztery razy, ale więcej przegrywał, bo pięć razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Od początku spotkania niewiele się działo na boisku. Można powiedzieć, że jednym z ważniejszych wydarzeń w pierwszych minutach meczu było ukaranie zawodnika kartką. W pierwszych minutach spotkania arbiter pokazał kartkę Emilowi Nielsenowi z drużyny Lyngby BK.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy AGF Aarhus w 20. minucie spotkania, gdy Yann Bisseck zdobył pierwszą bramkę. Asystę przy golu zanotował Nicolai Poulsen.

Reklama

W 43. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Frederika Brandhofa z AGF Aarhus, a w 45. minucie Marcela Romera z drużyny przeciwnej. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki AGF Aarhus.

W 56. minucie Emil Nielsen został zmieniony przez Mathiasa Kristensena. Niedługo później trener AGF Aarhus postanowił bronić wyniku. W 67. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Gifta Linksa wszedł Eric Kahl, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła drużynie AGF Aarhus utrzymać prowadzenie.

W drugiej połowie nie padły bramki.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Arbiter przyznał jedną żółtą kartkę zawodnikom AGF Aarhus, natomiast piłkarzom Lyngby BK pokazał dwie.

Zespół AGF Aarhus w drugiej połowie wymienił czterech graczy. Natomiast jedenastka Lyngby BK w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy.

Reklama

Reklama

Reklama