Liga czeska - 5. kolejka: MFK Karwina - FK Mladá Boleslav 0-0

26 września na Městský Stadión w Karwinie odbył się mecz 5. kolejki Ligi Czeskiej pomiędzy drużynami MFK Karwina i FK Mlada Boleslav. Spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Na stadionie stawiło się 1 950 widzów.

5. kolejka Czechy - Liga Czeska
2020-09-26 16:30 | Stadion: Městský Stadión | Widzów: 1950 | Arbiter: A. Denev
MFK Karwina
FK Mladá Boleslav
0
0

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 14 starć jedenastka MFK Karwina wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo sześć razy. Cztery mecze zakończyły się remisem.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Róbert Mazan z drużyny gości. Była to 17. minuta spotkania.

W 60. minucie za Dominika Mašeka wszedł Václav Drchal. Chwilę później trener FK Mlada Boleslav postanowił bronić wyniku. W 61. minucie postawił na defensywę. Za pomocnika Jakuba Fulneka wszedł David Douděra, typowy obrońca, który miał pomóc swojej drużynie obronić wynik. Trener okazał się dobrym strategiem, jego decyzja pozwoliła jedenastce gości utrzymać remis.

Od 68 minuty boisko opuścili zawodnicy MFK Karwina: Lukáš Bartošák, Kristi Qose, Tomáš Ostrák, Rajmund Mikuš, na ich miejsce weszli: Dávid Guba, Tomáš Jursa, Soufiane Dramé, Marek Janečka. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Michala Škody, Lukáša Budínskiego zajęli: Davis Ikaunieks, Šimon Gabriel. Na sześć minut przed zakończeniem starcia kartkę obejrzał Lukáš Budínský z FK Mlada Boleslav.

Petr Mikulec
68′ Lukáš Bartošák
Aleksey Tataev
89′ Rajmund Mikuš
Ondřej Zahustel
89′ Tomáš Ostrák
Jakub Fulnek61′
Christián Herc
Lukáš Budínský84′ 90′
80′ Kristi Qose
Dominik Mašek60′
Michal Papadopulos
Michal Škoda70′
Libor Hrdliczka
Jakub Markovič
89′ Soufiane Dramé
David Douděra61′
68′ Dávid Guba
Šimon Gabriel90′
Marek Hanousek
Davis Ikaunieks70′
89′ Marek Janečka
Dominik Janošek
80′ Tomáš Jursa
Jiří Kulhánek
Jean Mangabeira da Silva
Václav Drchal60′

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia nie ukarał piłkarzy MFK Karwina żadną kartką, natomiast zawodnikom gości pokazał dwie żółte.

Jedni i drudzy wymienili po czterech zawodników w drugiej połowie.