Liga czeska - 5. kolejka 2. ligi: SK Líšeň - Slavoj Wyszegrad 0-0

17 sierpnia na Stadionie SK Líšeň w Brnie odbyło się starcie 5. kolejki czeskiej 2. ligi pomiędzy drużynami SK Líšeň i Slavoju Wyszegrad. Pojedynek zakończył się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 1 823 widzów.

5. kolejka Czechy - 2. liga
2019-08-17 17:00 | Stadion: Stadion SK Líšeň | Widzów: 1823 | Arbiter: O. Pechanec
SK Líšeň
Slavoj Wyszegrad
0
0

Był to pierwszy mecz rozegrany między tymi drużynami.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 12. a 32. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom gości i jedną drużynie przeciwnej.

Drugą połowę jedenastka SK Líšeň rozpoczęła w zmienionym składzie, za Michala Suchego wszedł Jaroslav Málek. W 56. minucie Vaclav Minarik został zastąpiony przez Martina Zikla.

Od 65. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom SK Líšeň oraz trzy drużynie przeciwnej.

Martin Otáhal
74′ Michal Bednář
Vojtěch Mareš90′
32′ Jan Hlavica
Vojtěch Šandera
Michal Jeřábek
Ondřej Švejdík
Michal Suchý
Ondřej Žežulka82′
65′ Adrián Čermák
Lukáš Veselý26′

Remis od samego początku „wisiał w powietrzu”. Obie drużyny utrzymywały się przy piłce praktycznie tyle samo czasu. Mecz był bardzo wyrównany, od pierwszej do ostatniej minuty. Z przebiegu meczu nie wynikało, że jedna z drużyn będzie potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Posiadanie piłki rozłożyło się równomiernie na obie drużyny.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter pokazał dwie żółte kartki zawodnikom Slavoju Wyszegrad w pierwszej połowie, natomiast w drugiej trzy. Piłkarze drużyny przeciwnej dostali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej trzy.