Liga czeska - 5. kolejka 2. ligi: SK Líšeň - FC Sellier & Bellot Vlašim 1-0 (1-0)

W spotkaniu 5. kolejki czeskiej 2. ligi, które rozegrane zostało 26 września, zespół SK Líšeň wygrał z FC Vlašim 1-0 (1-0). Mecz na Stadionie SK Líšeň w Brnie obejrzało 1 120 widzów.

J. Málek 2'

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy SK Líšeň w drugiej minucie spotkania, gdy Jaroslav Málek zdobył pierwszą bramkę.

W dziewiątej minucie kartką został ukarany Ladislav Janda, zawodnik gości. W 25. minucie Ladislav Janda został zmieniony przez Michala Vránę. W 33. minucie kartkę obejrzał Michal Jeřábek z SK Líšeň.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem jedenastki SK Líšeň.

Między 64. a 86. minutą, boisko opuścili zawodnicy SK Líšeň: Marek Szotkowski, David Krška, Jaroslav Málek, David Pašek, Jan Silný, na ich miejsce weszli: Tomáš Machálek, Marek Matocha, Patrik Demeter, Martin Rolinek, Václav Minařík. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Petra Průchy, Marka Červenki, Lucasa Diasa zajęli: Daniel Kozel, Filip Firbacher, Marvis Ogiomade. Jedyną kartkę w drugiej połowie arbiter przyznał Davidowi Broukalowi z zespołu gości. Była to 71. minuta starcia.

Petr Breda
33′ Michal Jeřábek
Petr Průcha
 2′ Jaroslav Málek
Ondřej Ruml
Jan Silný
Marek Červenka
Marek Szotkowski
Lucas Dias do Nascimento Serafim

Jeśli jedenastka FC Vlašim nie wykorzystała 11 rzutów rożnych w spotkaniu to nie mogła liczyć na zwycięstwo.

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze SK Líšeň otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy dwie.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła pięciu graczy. Natomiast zespół FC Vlašim wymienił czterech zawodników.