Liga czeska - 5. kolejka 1. ligi czeskiej: MFK Karwina - FK Mladá Boleslav 0-0

26 września na Městský Stadión w Karwinie odbył się pojedynek 5. kolejki 1. ligi czeskiej pomiędzy drużynami MFK Karwina i FK Mlada Boleslav. Starcie zakończyło się remisem 0-0. Spotkanie obejrzało 1 950 widzów.

5. kolejka Czechy - 1. liga czeska
2020-09-26 16:30 | Stadion: Městský Stadión | Widzów: 1950 | Arbiter: Alex Denev
MFK Karwina
FK Mladá Boleslav
0
0

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Róbertowi Mazanowi z FK Mlada Boleslav. Była to 17. minuta meczu.

Trener FK Mlada Boleslav postanowił zagrać agresywniej. W 60. minucie zmienił pomocnika Dominika Mašeka i na pole gry wprowadził napastnika Václava Drchala. Jak widać, trener sądził, że jego zespół szybko wyjdzie na prowadzenie. Jednak pomylił się - pomimo zmiany taktyki jego jedenastka wciąż miała problemy ze skutecznością. W 61. minucie Jakub Fulnek zastąpił Davida Douděrę.

Od 68 minuty boisko opuścili zawodnicy MFK Karwina : Lukáš Bartošák, Kristi Qose, Rajmund Mikuš, Tomáš Ostrák, na ich miejsce weszli: Dávid Guba, Tomáš Jursa, Marek Janečka, Soufiane Dramé. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Michala Škody, Lukáša Budínskiego zajęli: Davis Ikaunieks, Šimon Gabriel. Jedyną kartkę w drugiej połowie sędzia przyznał Lukášowi Budínskiemu z zespołu gości. Była to 84. minuta starcia.

Ondřej Zahustel
89′ Rajmund Mikuš
Lukáš Budínský84′ 90′
68′ Lukáš Bartošák
Róbert Mazan17′
80′ Kristi Qose
Dominik Mašek60′
Michal Papadopulos
Jakub Fulnek61′
89′ Tomáš Ostrák
Michal Škoda70′
Libor Hrdliczka
Jakub Markovič
89′ Soufiane Dramé
David Douděra61′
68′ Dávid Guba
Šimon Gabriel90′
Marek Hanousek
Davis Ikaunieks70′
89′ Marek Janečka
Dominik Janošek
80′ Tomáš Jursa
Jiří Kulhánek
Jean Mangabeira da Silva
Václav Drchal60′

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter nie ukarał piłkarzy MFK Karwina żadną kartką, natomiast zawodnikom gości pokazał dwie żółte.

Jedni i drudzy dokonali po cztery zmiany w drugiej połowie.