Liga czeska - 3. kolejka 2. ligi: FK Pardubice - FC Sellier & Bellot Vlašim 1-0 (1-0)

W starciu 3. kolejki czeskiej 2. ligi, które rozegrane zostało 3 sierpnia, drużyna Pardubic wygrała z FC Vlašim 1-0 (1-0). Mecz na Stadionie K Vinici obejrzało 716 widzów.

3. kolejka Czechy - 2. liga
2019-08-03 10:15 | Stadion: Stadion K Vinici | Widzów: 716 | Arbiter: J. Vojkovsky
FK Pardubice
FC Sellier & Bellot Vlašim
1
0
J. Prosek 43'

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 15 meczów jedenastka FC Vlašim wygrała sześć razy i tyle samo razy przegrywała. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut zespół Pardubic zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny FC Vlašim była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Pod koniec pierwszej połowy jedynego gola meczu strzelił Jan Prosek dla jedenastki Pardubic. Bramka padła w tej samej minucie.

Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Pardubic.

W 68. minucie Pavel Pilik został zmieniony przez Lucasa Diasa. Między 75. a 89. minutą, boisko opuścili zawodnicy Pardubic: Lukas Pfeifer, Michal Kohút, Pavel Cerny, na ich miejsce weszli: Pavel Sokol, Ladislav Mužík, Pavel Zifčák. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Davida Skopca, Milana Kadleca zajęli: Oskar Fotr, Ilya Shabanov.

W 86. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Davida Broukala z FC Vlašim, a w 88. minucie Pavela Cernego z drużyny przeciwnej. W drugiej połowie nie padły bramki.

Petr Breda
 43′ Jan Prosek
David Skopec
88′ Pavel Černý
Václav Svoboda

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.