Liga czeska - 29. kolejka 2. ligi: FK Prostějov - MFK Chrudim 0-0

W meczu 29. kolejki czeskiej 2. ligi, który rozegrany został 18 maja, zespół Prostejovu zremisował z Chrudimem 0-0. Mecz na Stadionie 1. SK Prostějov w Prościejowie obejrzało 420 widzów.

29. kolejka Czechy - 2. liga
2019-05-18 15:00 | Stadion: Stadion 1. SK Prostějov | Widzów: 420 | Arbiter: O. Berka
FK Prostějov
MFK Chrudim
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Chrudimu.

Od początku meczu, aż do przerwy, próby rozgrywania piłki nie przynosiły efektów po obu stronach. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

W 60. minucie Dmytro Zhykol został zmieniony przez Michala Zapletala. W 70. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Martina Slaninkę z Prostejovu, a w drugiej minucie doliczonego czasu spotkania Lukáša Mrázeka z drużyny przeciwnej.

Vojtěch Řezníček
70′ Martin Slaninka
Milan Ujec

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Drużyna Prostejovu w drugiej połowie dokonała dwóch zmian. Natomiast jedenastka gości w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.