Liga czeska - 29. kolejka 2. ligi: FK Prostějov - 1. FC Brno 0-0

11 lipca na Stadionie 1. SK Prostějov w Prościejowie odbył się mecz 29. kolejki czeskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Prostejovu i FC Brno. Pojedynek zakończył się remisem 0-0. Spotkanie obejrzało 450 widzów.

29. kolejka Czechy - 2. liga
2020-07-11 17:00 | Stadion: Stadion 1. SK Prostějov | Widzów: 450 | Arbiter: O. Pechanec
FK Prostějov
1. FC Brno
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Zespół FC Brno wygrał dwa razy, a przegrał tylko raz.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 15. a 45. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom gospodarzy oraz dwie drużynie przeciwnej.

W 55. minucie Peter Štepanovský został zastąpiony przez Pavela Eismanna. Po pierwszym kwadransie od gwizdka rozpoczynającego drugą część meczu arbiter pokazał żółtą kartkę Janowi Sedlákowi, zawodnikowi gości.

W 77. minucie czerwoną kartkę obejrzał Jakub Šural, tym samym zespół gości musiał końcówkę grać w dziesiątkę, ale utrzymał korzystny wynik. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Prostejov: Janowi Šteiglowi w 81. i Alešowi Schusterowi w 86. minucie.

Martin Šustr
45′ Daniel Bialek
Pavel Dreksa
Lubomír Machynek
Jakub Šural15′ 77′
86′ Aleš Schuster
Ondřej Vaněk
44′ Karel Kroupa
Jan Hladík
81′ Jan Šteigl
Antonín Růsek

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Arbiter przyznał dwie żółte kartki piłkarzom gospodarzy w pierwszej połowie, w drugiej także dwie. Zawodnicy drużyny przeciwnej obejrzeli w pierwszej połowie dwie żółte kartki, a w drugiej jedną żółtą oraz jedną czerwoną.

Obie drużyny dokonały po cztery zmiany w drugiej połowie.