Liga czeska - 27. kolejka 2. ligi: FK Baník Sokolov - FK Varnsdorf 1-0 (1-0)

W pojedynku 27. kolejki czeskiej 2. ligi, który rozegrany został 27 czerwca, zespół Banika Sokolov zwyciężył z Varnsdorfem 1-0 (1-0). Mecz na Stadionie FK Baník Sokolov obejrzało 490 widzów.

27. kolejka Czechy - 2. liga
2020-06-27 17:00 | Stadion: Stadion FK Baník Sokolov | Widzów: 490 | Arbiter: A. Denev
FK Baník Sokolov
FK Varnsdorf
1
0
K. Hasil 7'

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 19 meczów drużyna Varnsdorfu wygrała pięć razy, ale więcej przegrywała, bo dziewięć razy. Pięć meczów zakończyło się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Jedynego gola meczu strzelił Karel Hasil dla zespołu Banika Sokolov. Bramka padła w tej samej minucie.

W 28. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Adama Čiháka z Banika Sokolov, a w 30. minucie Ondřeja Bláhę z drużyny przeciwnej. W 34. minucie za Ondřeja Rumla wszedł Jakub Dvořák. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem drużyny Banika Sokolov.

Między 46. a 82. minutą, boisko opuścili piłkarze Banika Sokolov: Daniel Kovář, Marek Červenka, Jakub Kopřiva, Stanislav Vávra, na ich miejsce weszli: Ondřej Machuča, Yu Kang-Hyun, Vojtěch Machek, Ondřej Štursa. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Adama Ondráčeka, Ondřeja Bláhy, Davida Bredy zajęli: Matěj Šimon, Josef Zezula, Patrik Schön. W 49. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Davida Skopca z Banika Sokolov, a w 55. minucie Daniela Nováka z drużyny przeciwnej.

W pierwszej minucie doliczonego czasu gry za czerwoną kartkę zszedł z boiska Ondřej Lehoczki osłabiając tym samym zespół gości. W drugiej połowie nie padły bramki.

Miroslav Samoel
28′ Adam Čihák
Martin Kouřil
 7′ Karel Hasil
Daniel Novák55′
49′ David Skopec
Erik Micovčák

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Zawodnicy gości dostali w meczu dwie żółte kartki oraz jedną czerwoną, natomiast ich przeciwnicy dwie żółte.

Drużyna Banika Sokolov wymieniła pięciu graczy. Natomiast zespół gości w drugiej połowie wykorzystał wszystkie zmiany.