Liga czeska - 26. kolejka 2. ligi: Viktoria Żiżkov Praga - FK Prostějov 0-0

W spotkaniu 26. kolejki czeskiej 2. ligi, które rozegrane zostało 25 czerwca, zespół Viktorii Żiżkov zremisował z Prostejovem 0-0. Mecz na eFotbal aréna w Pradze obejrzało 751 widzów.

26. kolejka Czechy - 2. liga
2020-06-25 18:00 | Stadion: eFotbal aréna | Widzów: 751 | Arbiter: P. Ardeleanu
Viktoria Żiżkov Praga
FK Prostějov
0
0

Od pierwszych minut zespół Viktorii Żiżkov zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Prostejovu była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 21. minucie Jan Polak został zastąpiony przez Bronislava Stáňę.

Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie arbiter przyznał Alešowi Nešickiemu z Viktorii Żiżkov. Była to 30. minuta pojedynku. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na drugą połowę zespół Viktorii Żiżkov wyszedł w zmienionym składzie, za Davida Bezdičkę, Václava Dudla, Marka Szotkowskiego weszli Egon Vůch, Fərid Nəbiyev, Jaroslav Diviš. W 56. minucie żółtą kartkę obejrzał Milan Lutonský z drużyny gości.

Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy czerwoną kartkę obejrzał Lubomír Machynek, tym samym zespół gości musiał znaczną część drugiej połowy grać w dziesiątkę, ale utrzymał korzystny wynik. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry arbiter ukarał żółtą kartką Matěja Biolka, piłkarza gości.

Aleš Schuster
30′ Aleš Nešický
Jan Šteigl

Drużyna Viktorii Żiżkov miała 10 szans na strzelenie bramki z rzutu rożnego.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Zawodnicy gości otrzymali w meczu dwie żółte kartki i jedną czerwoną, a ich przeciwnicy jedną żółtą.

Oba zespoły wymieniły po czterech zawodników.