Liga czeska - 25. kolejka 2. ligi: Slavoj Wyszegrad - Viktoria Żiżkov Praga 0-0

21 czerwca na Stadionie Evžena Rošického w Pradze odbyło się spotkanie 25. kolejki czeskiej 2. ligi pomiędzy drużynami Slavoju Wyszegrad i Viktorii Żiżkov. Pojedynek zakończył się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 90 widzów.

25. kolejka Czechy - 2. liga
2020-06-21 17:00 | Stadion: Stadion Evžena Rošického | Widzów: 90 | Arbiter: M. Zelinka
Slavoj Wyszegrad
Viktoria Żiżkov Praga
0
0

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą sześć razy. Jedenastka Viktorii Żiżkov wygrała aż pięć razy, a przegrała tylko raz.

Kto by pomyślał, że już od pierwszego gwizdka sędziego piłkarze będą grać aż tak agresywnie. Sędzia miał dużo pracy, piłkarze skupiali się na polowaniu na nogi przeciwników i pewnie dlatego kibice nie obejrzeli w tym czasie żadnej bramki. W 26. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Tomáša Jablonskiego z Slavoju Wyszegrad, a w 33. minucie Davida Březinę z drużyny przeciwnej.

W 43. minucie Filip Drobílek został zmieniony przez Adnana Bašicia. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Między 64. a 76. minutą, boisko opuścili zawodnicy Slavoju Wyszegrad: Jan Suchan, Tomáš Čvančara, Tomáš Jablonský, Lukas Pouček, na ich miejsce weszli: Ed Kokorović, Jan Vejvar, Vojtěch Mareš, Adam Alexandr. Także w drużynie przeciwnej trener zarządził roszady na boisku, miejsce Jaroslava Diviša, Egona Vůcha, Marka Szotkowskiego zajęli: Jakub Urbanec, Fərid Nəbiyev, Felipe Egídio. Między 72. a 88. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki piłkarzom Slavoju Wyszegrad.

Pouček
88′ Martin Otáhal
Milan Szvenger
26′ Tomáš Jablonský
Augusto Alexi Quintero Batioja
85′ Denis Laňka
Igor Sukenník
72′ Jan Suchan
Egon Vůch
Tomáš Čvančara
Jaroslav Diviš
Lukáš Pouček
Marek Szotkowski

Przewaga zespołu Viktorii Żiżkov w posiadaniu piłki była ogromna (63 procent), niestety, pomimo takiej przewagi piłkarze tylko zremisowali.

To był brutalny mecz. Obie drużyny koncentrowały się bardziej na faulowaniu przeciwnika niż na strzelaniu goli. Sędzia pokazał pięć żółtych kartek piłkarzom gospodarzy, a zawodnikom Viktorii Żiżkov przyznał jedną.

Drużyna gospodarzy wymieniła pięciu zawodników. Natomiast jedenastka Viktorii Żiżkov w drugiej połowie wykorzystała wszystkie zmiany.