Liga czeska - 25. kolejka 2. ligi: FK Usti nad Łabą - SK Líšeň 0-0

20 czerwca na Městský stadion w Uściu nad Łabą odbyło się spotkanie 25. kolejki czeskiej 2. ligi pomiędzy drużynami FK Usti i SK Líšeň. Mecz zakończył się remisem 0-0. Na stadionie zasiadło 862 widzów.

25. kolejka Czechy - 2. liga
2020-06-20 17:00 | Stadion: Městský stadion | Widzów: 862 | Arbiter: R. Dubravsky
FK Usti nad Łabą
SK Líšeň
0
0

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny FK Usti.

Już w pierwszych minutach zespół FK Usti próbował rozpoznać przeciwników konstruując akcje zaczepne. Przez dłuższy czas przewaga w posiadaniu piłki była aż nadto widoczna, jednak nie przynosiło to efektów w postaci bramek. Jedyną kartkę w pierwszej połowie dostał Daniel Richter z drużyny gospodarzy. Była to 34. minuta starcia.

Na drugą połowę jedenastka SK Líšeň wyszła w zmienionym składzie, za Petera Šenka wszedł Lamine Fall. W 50. minucie Matěj Valenta zastąpił Ondřeja Kolaříka.

Między 67. a 90. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom FK Usti oraz trzy drużynie przeciwnej.

Michal Bednář
67′ Michal Bílek
Marek Matocha
34′ Daniel Richter
Ondřej Vintr
Matěj Valenta
Tomáš Machálek
80′ Lukáš Matějka
Martin Zikl

To nie było ładne widowisko, piłkarze często faulowali, co powodowało przestoje w meczu i zniecierpliwienie na trybunach. Piłkarze gospodarzy otrzymali w meczu cztery żółte kartki, a ich przeciwnicy trzy.

Drużyna gospodarzy w drugiej połowie wymieniła dwóch graczy. Natomiast zespół SK Líšeň w drugiej połowie wymienił pięciu graczy.